Kocanızın eşcinsel dostu olmasını nasıl karşılarsınız?

iyi geceler herkeze bu soru genellikle bayanları ilgilendiriyor.ama herkez cevaplayabilir.

kocanızın çok yakın dostunun eşcinsel olduğunu öğrendiniz.

tepkiniz ne olurdu.

tepkiniz ve nedenleri.teşekkür ederim şimdiden

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• sıkıntı değil ne olckki.O adamın derdi.Kocam onun dostlğnu sevmş.Cinsel hayatı kocamıda benide ilglendrmez dye dşnürdüm.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hem ben hem de eşimin ortak eşcinsel arkadaşlarımız var. Onların özel yaşantıları beni alakadar etmez. Hatta çoğu tanıdığım insandan daha samimi, dürüst ve iyiler. Arkandan değil ne hissederlerse yüzüne karşı söylerler. 7 yıllık arkadaşlarım 10 tane gereksiz dalkavuk arkadaşım olmaktansa 2 tane eşcinselde olsa dürüst arkadaşım olsun.

1|1
    1|0
    • bugün biz eşcinsellere nekadar saygı duyulduğunu görünce baya bi mutlu oldum teşekkür ederim..

• Ben insanlara, yaşadığı hayat tarzı, dili, ırkı v.s gibi şeyler değil, insanlığı dürüstlüğü beni alakadar eğer, ayrıca çok neşeli insanlardır.

• istemem.

1|1
    2|0
    • neden peki?

• dostu dedim ama

• dost olması daha fena .aklını çelmeye kalkar yada kocama göz koyar.döverim ben dost görünümlü tosbayı !

• Bana ters. İzin vermem.

1|0
    0|1
  • sorun yok olabilir

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim ellerinize ve yüreğinize sağlık

• kuzenimin başına bişi geldi bu olaydan sonra pek hoş karsılamamaya başladım :) eşinin yakın arkadası eşcinseldi ve bu yakınlığın sonunda kuzenım onları yatakta bastı ve boşanmalarına sebep oldu allah korusun kimin içinde hangi duygu taşıdıgıını bilemıyosunuz :)))

0|0
    0|0
  • ımmm tuhaf karşılardım :) yanı erkekler genelde böyle seyler konusunda katıdır :)

0|1
    0|0
    • eşiniz bilmiyo bu durumu siz öğrendiniz sadece

• yani eşinizi uyarırmıydınız yoksa sessiz kalmayımı rercih ederdiniz?

• bır sure ızlerdım uzaktan cunku eşim için kabullenılmesı zor bır durum

• kesinlikle hayır

0|0
    0|1
  • Umrumda olmaz, beni ilgilendirmez , olabilir.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Normal , homofobik değiliz .

0|1
    0|0
  • Ne var bunda,benim öyle bir arkadaşım var ve hiç bir zamanda hayatımdan çıkarmayı düşünmüyorum...İnsan odaklı olun..Tercihler vs...ayrıntıdır..

0|1
    0|0
    • tebrik ediyorum seni herkez senin gibi düşünse diyemicem en azından saygı gösterse yeter .. :)

• Öyle olmalı,kendinide ister istemez çok belli eder,benim için kafasının içinden geçenler önemli,onunla gezerimde vakit te geçiririm.

• de get derim terkerderim hemen

0|0
    0|0
    • oha ya yazlardan bukadar gaddar bi cevap almamışken :D sen direk terkettin :)

• bizde öylee :D

• onaylamam

0|0
    0|0
Yükleniyor...