Erkekler hakkında merakım var.

Merak ediyorum.Dikkatinizi çeken,veya hoşlandığınız kız önünüzde sınıfta veya işyerinde oturuyor.bakış alanınızdaysa.o sizi görmüyor ama siz net görebiliyorsunuz.onun tüm hareketlerini incelermisiniz?hep bakarmısınız bol bol.eve gidincede o bakışı oturuşu gülüşünü düşünürmüsünüz?

Birde sizce erkekler bunu yapamı?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun adı aşk :) Aşkı tarif etmişsin. Benim hoşlandığım kızın sürekli çalıştığı dükkanın önüncen geçer ona bakmaya çalışırdım ve sürekli izlerdim onu eve gittiğimde uykuya dalmadan bile hep o son gördüğüm halini hayal ederdim. O da benden hoşlanıyordum ama birkaçgün önce başka bir adamla nikah masasına oturdu ve şimdi sadece hayallerimde kaldı.

0|0
    0|0
    • Aynen bende aynısını yaşıyorum. Onu izleyip en son halini hatırlamaya çalışıyorum. Yatmadan değil her dakika.

Peki bunu illaki aşık olduğun değilde hoş veya çekici bulduğun bir kızda yaparmısın?yada yaprmı erkekler?

• Karışık oldu k.b. Sen tek aşık oldunamı böle yaparsın? Çekici yada hoş buldn kız olmazmı.yada erkeklerin geneli napar?

• Çekici veya hoş bulduğum kızlar oluyor ama aşk duygusunu hissetmeden bu tepkilerin hiçbiri olmuyor. O kızı ben ihmal ettim istesem herşey yolunda giderdi. Ben bir tek şeye inanırım aşk filan muhabbeti insanı mahvediyor bu doğru ama evlilik sonrası aşk filan kalmıyor örneklerini çok gördüm. Önemli olan aşk değil anlayış ve huzur.

Erkekler Ne Diyor 12

• yapar söylemedşkten sonra zzaten sadece bunu yapar

0|0
    0|0
    • Ben mesela eve dönünce onun o halini hatırlamaya çalışırım. Düşünürüm.erkeklerde yaparmı?

• diğerlerini bilmemde ben yaparım garanti son halini düşünerek yatıyosundur rüyanda görmek için

• Bakar ama anca bakar yani.

0|0
    0|0
    • Ben mesela eve dönünce onun o halini hatırlamaya çalışırım. Düşünürüm.erkeklerde yaparmı?

• ben onu değil ama etrafındakileri gözetlerdim.

0|0
    0|0
  • hoşlanıyorsam yedi ceddine kadar incelerim :)

0|0
    0|0
  • izlerim frikik yakalamaya çalışırım.

0|0
    0|0

• biz kafamızada yeni senaryo ve fanteziler canlandırırız.

• onu her hareketini izlerim gülüşünü bakışlarını..

0|0
    0|0

• aynen hep onu düşünürsün o anı getirip hayal edersin

• o kadar çok bakmam sonuçta rahatsiz olur insan izlendiğini hissederse

0|0
    0|0
  • tabi ki doğal olarak evet.

0|0
    0|0

• yani etkilenmişsem güzel bi kızsa hareketleri tavırları hoşuma gitmişse ve haftada 3-4 gün görüyosam aklıma gelir tabi ki.

• hoslanıyorsam bıttınız :D:D

0|0
    0|0
    • gandırdım :D o benm sitem tağam mı herkes giremez .d.d

• L Ben mesela eve dönünce onun o halini hatırlamaya çalışırım. Düşünürüm.erkeklerde yaparmı?

• hoslandıysam yaparım ;)

• kısıden kısıye degısır 17 yasındayken bnde yapıodum yapmısımdır..ama şu an cok anlamsız gelıoo...

0|0
    0|0
    • Ben hoşlandığım erkeğe bakıyorum eğer arkasındaysam. Herşeyini incelerim. Anlamsız gelmio ama.sana neden anlamsız gelio?

• Hoslandıgım kızın hal ve hareketlerını takıp ederım... Cok uzatmadanda konusmaya calısırım.

0|0
    0|0
    • bunu illaki aşık olduğun değilde hoş veya çekici bulduğun bir kızda yaparmısın?

• Ben şahsen yapıyorum ^_^ Gözüm sürekli onda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...