Fikret Orman, Melih Gökçek'ten Ndiaye'yi İstedi. Sizce Osmanlıspor yönetimi bu transfere onay verir mi?

Beşiktaş, Pazartesi akşam Osmanlıspor'u 3-2 yenerken, oynanan futbol tribünde oturan Başkan Fikret Orman'ı memnun etmedi. Karşılaşmayı Osmanlıspor'ın Onursal Başkanı Melih Gökçek ile beraber izleyen Orman rakiplerini, futbollarından ötürü tebrik etmeyi ihmal etmedi. Konu ise maçın bitiminde Osmanlıspor'un yıldızlarından Badou Ndiaye'ye geldi. Teknik direktör Şenol Güneş'in Osmanlıspor'un 10 numarasını çok beğendiğini belirten Orman, Gökçek'e resmi ağızdan "oyuncunuzu istiyoruz" dedi
Bu sezon Osmanlıspor formasıyla büyük çıkış yakalayan 25 yaşındaki oyuncu, 16 maçta 9 gol atıp, 2 asist gerçekleştirdi

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Onay vermez

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• İyi futbolcu , yeterli para verilirse onay verilir ama o bölgede alternatif çok , asıl ihtiyaç stoper ve kaleci

1|0
    0|0
  • Badou Ndiaye Fenerbahçeninde gündeminde aslında ama ilk tercih değil fazla ön plana çıkmıyor. ve çok değişik bir oyuncu üstüne gidilirse büyük işler başara bilir.

1|0
    0|0
  • maçı izleyemedim sadec özetle yetindim bilmiyorum işim vardı galiba detaydan haberdar değilim ama olursa çok iyi olur verirlerde sanırım

1|0
    0|0
  • Bonservisi ödeyen alir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...