Nasil en kolay yontende yuzme ogrenirim?

yuzmeyi bilmiyorum oek , ama eger su yardim aletleriyle olsa yuzerim ama baska turlu yuemem hemen suyun icicne girerim cok agir oliyorum su tasiyamiyoru sanki beni ( kilom 65) yanlis anlamaayin ama ben oyle hissediyorum

soru : nasil kolay ve iyyi yontenle yuzme ogrenebilirim, valla yazlarin yuzmeyorum utaniyorum beeee

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• strafotu biliyorsun ya da buzdolabından çamaşır makinasından çıkan köpük varya ondan 10-15 10-20 ebatlarında göbeğine koltuk altlarına birer tane kollarına birer tane bağla yüzemesende baymazsın sonra yüzersin sevgiler

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• istersen 300 kg ol suyun kaldırmama gibi bir durumu yok yüzme bilmeyenler öyle düşünüyor örnek sen :) İstanbul'da oturuyorsan spor a. ş de ücretsiz yüzme kurslarını öneririm hocaları iyi olur eğer başka yerdeysen havuza tahta ile gir tahta derken gerçek tahta değil yeni başlayanlar için hafif bir sünger dikdörtgen şeklinde ondan yardım alarak öğrenirsin mesela normal yüzüstü uzanırsın suda kollarında dümdüz tahtayı elinle tutarak ayaklarını çırparak gidersin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kendini çok kasma ilk önce rahat ol sonra gerisi yavaş yavaş gelir zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...