Sevgilimle aramda hiç sorunum yoktu buluştuğumuz o gün her şey gayet normalken...

Bana biri yardım etsin acil! sevgilimle aramda hiç sorunum yoktu buluştuğumuz o gün herşey gayet normalken bi anda aşkım ara verelim mi dedi bi an sustum cevap vermedim sonra neden diye sorduğumda biz senin okulunun bitmesini beklemiyormuyuz beni kafana takma bende işime odaklanayım hiç görüşmeyelim konuşmayalım demiyorum yine buluşcaz herzamanki gibi ama sadece adını koyalım dedi ve aradan tam 16 gün geçti bende mesaj atmadım ondan

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• 16 gündür hiç mi görüşmediniz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• nazikçe bir uzaklaştırma yöntemi de olabilir. onu biraz boğmuş da olabilirsin bu yüzden toparlanıp dönmeyi de planlıyor olabilir.:)

0|0
    0|0
  • benimkide yapmıştı aynısını 1 ay sonra geri döndü yalvardı aklm karışıktı falan filan. buda öyle birşey bence

0|0
    0|0
  • Asla geri dönme ona o seni tekrar arasa bile kullanabilmek ıcın arar yalancının tekiymiş

0|0
    0|0
  • sonunuz pek parlak değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bence ısyerınde onun kafasını karıstıran bırı var evet bır rakıbın var ama olmayadabılır.. bu durumu bır sekılde ogrenmelısın.gerekırse ona caktırmadan bır sekılde ogren... eger tahmın ettıgım sey varsa bosver unut gıtsın.eger dedıgım gıbıyse umdugunu bulamyınca sana donecktır kesınlıkle emınım. o zaman kapıyı gostererek en guzel cevabı verırsın.umarım tahmın ettıgım sey degıldır ama goruntu onu gosterıyor

0|0
    0|0
  • ne arasi lan futbol macimi bu deseydin

0|0
    0|0
  • aşkım ara verelim mi

:D:D:dasdasf

vuuaaahh

bence heycan arıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...