Şimdi uzaklarda başkasının

çok uzaklarda olsada yıllarca hayatıma kim girerse girsin ben onu hiç aklımdan çıkarmadım bugün bi bakayım fotoğrafına diye facebookuna baktım biriyle ilişkisi var fotoğraflar koymuşlar herşeyim yazıyo bendim onun herşeyi bensiz nefes bile alamayacağını söylerdi hep alıyo ama baksana hemde bir başkasıyla nedense duygularımı yazmak istedim buraya yoksa çıldırıcam sanki boşlukkkk derin bir boşluk yalnız bırakmayın napıcam? :(

0|1
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• sebebini bilmediğim için eden ayrıldığınıız bilmiyorum asıl bir yorum yapsam diye düşünüyorum size bu bakımdan yanlış gelebilir düşüncelerim kac yıldır beraberliğiniz ama şöyle derim "seven insan bırakmaz " her ama herne olursa olsun bunun ileride dafa fazla zaralar doğurmayacağı ne malum o yüzden düşünmeyin hayat hep güzellklerle dolu değil bu bence genel bi kavram bence ask neden vardır bunun içinde acılarda vardır güzelliklerde vardır bence aşk kavramı görüne güzellikleriyle bir genel isim olarak ayakta durmuyor bana sorarsan ask kelimesi benim için hiç bence aşk kavramı ayrılıklar acılar hasretlerle bir özel isim olarak ayakta tutuyor bende aşık oldum 45 50 ayşarıma geldiğimde geriye baktığım zaman köülükleriyle iyilikleriyle hatırlayabiliyosam eğer bunlar birer bir hayatın içinde anıdır o yüzden eğerki duygusalsanız ki bende öyleym bu şekilde hatırlamaya ve teseeli etmeye bakın derim ben savassız bir dünya yok bakarmısınız o zaman bunlar hayatın kanunu kimileri sevdiğini alacak kimileri görücü falan hayata güzeliklerini vermelisn nese sacmalısn sonucta bu dünyaya kazık cakmadık para için yasamaktansa namusumuz için yasamak en iyisidir sana sevglerimi gönderiyorum kucak dolsuu selametle kal ve unutma kendine iyi bak ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• ne derler bilirsin ! sensiz nefes alamıyorum diyenler şimdi bir başkasını üzerinde nefes neeefese ! ;)

0|0
    0|0
  • sana gereken ciddi ciddi bunları bir kere konuşup dinlemek 10 dk okumak

sonrası koyver gitsinnnnnnnnn moduna girmek

hadi gir, koyver gitsinnnnnn de

de ki öyle yaşayabil :) bende aynını yaşadım fotosunu açıpta bakmıyorum artık

bakarsamda farklı şeylerini hatırlıyorum artık :p

yani koyver gitsin yada tadını çıkar :p

0|0
    0|0
    • onun söylediği o yalanlar

• kim kime yalan söylememiş ki

kim kime kazık atmamış ki

hangimiz masumuz ki

nasılsa birazdan kendi hayatına döneceksin

e melankolide gerekli insan ruhu için

tadında yaşayarak

ben tadını çıkarıyorum artık :) hemde doyasıya

geçen iki sene kadar önce bi konuştuk mesela tartışma daha doğrusu

hehe öyle bişi söledimki hart dedi içinde kaldı

şimdi benden nefret ediyodur ama benim içim rahat :D

artık kandıramaz da nasılsa beni bir daha

fanteziler özlemiyle bi otel gecesi hariç, sevdiği gibi

• hak ettiği gibi

• hayat çok şeritli otoban gibidir

hep aynı şeritte gitmekten, sadece o var sanırız bi süre sonra

oysa bir gün o şerit değiştirir bi anda

o gün onun olduğu şeride bakarız kaza yapacağımızı bile bile üzüleceğimizi bile bile

oysa onun yaptığını yapmaktır bize düşen

şerit değiştirmek

her başka şeritte bambaşka şeylerin beklediğinin farkına varmak

0|0
    0|0
  • şimdi uyu sabah kalkınca unutursun iş güç falan derken aklna bile gelmez sonra ewe gelirsin yada akşam olur herneyse herkes odasına cekilir sen onsuzluğa bürünürsün hayat bu güçlü olmak gerekiyor

0|0
    0|0
    • geceler insanların gercek yüzünü ortaya döker güneşin ışığı farklılaştıırır ondan gecelleri fazla takılma yalnızsaan gecmek bilmes yoksa

• 0|0
    0|0
  • Dertlesmak ister misin.takinti haline getirmissin bence onu.onune bakip yeni firsatlara bakabilirsin her anlamda. Konusmak ister misin?

0|0
    0|0
  • Dolmuşsun sen. Yıpratma kendini fazla. O yıpratıyor mu hiç? Değmez boşver.

0|0
    0|0
  • yapacak birşey yok

0|0
    0|0
  • canım geçti bitti

0|0
    0|0
  • soguk su ic gelir

0|0
    0|0
  • bende senin erkek versiyonunum işte geçmiş olsun bekle bekle daha çok beklersin sende

0|0
    0|0
  • Ağlama Gülom, benide ağlatıcan :(

0|0
    0|0
  • sebebini bilmediğim için eden ayrıldığınıız bilmiyorum asıl bir yorum yapsam diye düşünüyorum size bu bakımdan yanlış gelebilir düşüncelerim kac yıldır beraberliğiniz ama şöyle derim "seven insan bırakmaz " her ama herne olursa olsun bunun ileride dafa fazla zaralar doğurmayacağı ne malum o yüzden düşünmeyin hayat hep güzellklerle dolu değil bu bence genel bi kavram bence ask neden vardır bunun içinde acılarda vardır güzelliklerde vardır bence aşk kavramı görüne güzellikleriyle bir genel isim olarak ayakta durmuyor bana sorarsan ask kelimesi benim için hiç bence aşk kavramı ayrılıklar acılar hasretlerle bir özel isim olarak ayakta tutuyor bende aşık oldum 45 50 ayşarıma geldiğimde geriye baktığım zaman köülükleriyle iyilikleriyle hatırlayabiliyosam eğer bunlar birer bir hayatın içinde anıdır o yüzden eğerki duygusalsanız ki bende öyleym bu şekilde hatırlamaya ve teseeli etmeye bakın derim ben savassız bir dünya yok bakarmısınız o zaman bunlar hayatın kanunu kimileri sevdiğini alacak kimileri görücü falan hayata güzeliklerini vermelisn nese sacmalısn sonucta bu dünyaya kazık cakmadık para için yasamaktansa namusumuz için yasamak en iyisidir sana sevglerimi gönderiyorum kucak dolsuu selametle kal ve unutma kendine iyi bak ;)

0|0
    0|0
  • her salladığımıza inanan biri daha

0|0
    0|0
    • ah ah işte hata

• hatasız kul olmazki önemli olan hatadan ders alabilmek

• eee eden bulurrrrr..hep siz kızlarmı yapacaksınız aynısını

0|0
    0|0
    • ben ona hiç bişey yapmadım diyebileceğim ve bundan emin olduğum tek erkek

• ona yapmadın başkasına yapmısındır ...zaten nickinden belli

Kızlar Ne Diyor 4

• ve evlenecek cocugu olacak onu düşüneceksin yanında bir kadın ve bir çoçuk o kadına minnetle bakacak cocugu kucagında sense tam bir yabancı bir zamanlar her şeyi olduğun bir yabancı asıl o zaman daha da zor olacak ama bununla yaşamayı öğrenmelisin

0|0
    0|0
  • canım geçti bitti gitti o başkasının artık sende başkasının olabilirsin yoksa mutlu olamazsın böyle hiç

0|0
    0|0
  • bende yasadım bı ara bunu hemde evlılık dusunduğum adam ayrıldıktan 1 ay sonra baska bırıyle ortak face acmış ınanabılıyomusun. bu adam bana ölüp biter ağlayıp sızlardı.. ınsanların ne kadar duygusuz yanar döner olduklarını o zaman anladımm. sımdı aradan 2 yıl gectı ve ben hala takıp edıyorum ara sıra bakıyorum tabii dikiş tutturamadı oyle olcağını bılıyordum hatta gelıp kapıma ozur bıle dıledı kabul etmedım. acı cekmeyı sectım. bılıyorum yıne olcak hayatnda bırılerı ve benımde oluyo olcak da asla o olmycak ama ben anılarımı da satmak ıstemıyorum zaten o hep durcak sanırım bıyerde bende. senın de çoook uzun zman olmus ve bıtmedıyse daha da bıtmez yani illakı acısı gecer hafifler ama engelleyemezsn kendını. ben bunun da kısılıkle vefayla alakalı olduğunu dusunuyorum.bosver uzulmemeye calış mutlu ol

0|0
    0|0
  • Bence çoook açıksın bu sebepten gitti

0|0
    0|0
Yükleniyor...