Sevgilimin eski sevgilisi kızın adı sürekli karşıma çıkıyor herkes onu övüyor.Yerimde olsanız ne yaparsınız?

Bizim ilişkimiz yeni olmasına rağmen bağlandık birbirimize fakat sevgilimin eski sevgilisinin her yerde övünmesi çok canımı sıkıyor adı Beste imiş fakat kanlı canlı göremedim şu muhteşem Beste Hanımı. Çok olağanüstü güzelmiş işte kendine has bir stili varmış çok özgün bir kızmış hem güzel hemde önemli bir ailenin kızı olmasına rağmen çok mütevaziymiş çok içten konuşurmuş sanki herkes bir olmuş bana bu kızı övüyor ve adını okadar sık duyuyorum ki beste beste yeter ya bilmiyorum ben mi çok kıskancım? Yerimde olsanız ne yapardınız? Bu kız nasıl bir kızmış böyle?

Güncellemeler:
Orada bir anlatım bozukluğu olmuş -övünmesi-derken başkaları kızı övüyor yani

0|0
10|4

En İyi Erkek Görüşü

• okadar konuşulyor okadar sevılıyorsa sevgılın çok bocalar eğer buyuk bı nefretı yoksa çok ıkılemde kalır konuşmamak lazım sevmem oyle şeylerı annemde eskı kız arkadaşım hakkında konuşur sorar bak benı bıle aramıyo bıle der arkadaşlarda aynı şekılde sınır olurum bıttı kapatın artık derım ama içimin çok burkulduğu zamanlar olur bızım geri dönüşü olamazda sen dıkkat et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bi erkek olarak küfürlü bi giriş yaparım bidaha bana bahsedeni falan derim kimse bidaha adını ana maz olur biter

1|0
    0|0
  • tanışırsan haber etsene ya. Şu Beste benim de ilgimi çekti :)

0|0
    0|0
  • Hiç takma bırak konuşsunlar sen taktıkça onlar dahada üstüne gelirler tınlama.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• beste ismini hiç sevmem tanıdığım birinden ötürü :D sevgilinde onu konuşuyosa trip at. diğerlerini takma bitmiş gitmiş. çocuğunda hayatında değil. boşver gitsin

0|0
    0|0
  • belli ki kızın çevresi bu övenleri seni çıldırtıp sizi ayırmakta tek amaç takma

0|0
    0|0
  • Yanında asla ve asla o kızı övmemeleri gerek. Kıskanmakta sonuna kadar haklısın

1|0
    0|0
  • bende çok sinir olurdum. Hatta sevgilimle kaga ederdim benim olduğum ortamda konusu açılmasın diye.

0|0
    0|0
  • demek kı senın sevgılınde bı sorun var .d gıtmış sülük gibı bırını bulmuş :Dafad:fd:f :sss

0|0
    0|0
  • ergen ilişkiler midem kalktı gene.

0|0
    0|0
  • hiçbiriyle muhatap olmazdım yerinde olsam. bilerek yaptıkları ortada.

0|0
    0|0
  • sevgilin mi övüyor eski sevgilisini ? eğer öyleyse ne duruyorsun yanında anlamadım

0|0
    0|0
  • öven adam bilendigin kız. ! ne gelio kızdan kıza geliyr zarar

0|0
    0|0
  • madem cok mhtesemms ayrılmasaymıs

0|0
    0|0
Yükleniyor...