Hoşlandığınız kız vejeteryan ve siz et yemeklerini seviyorsunuz ne yapardınız?

Hoşlandığınız kız vejeteryan ve siz et yemeklerini seviyorsunuz ne yapardınız?

Ben direkt bitirirdim siz ? :) Aşık olduğunuz demiyorum bakın neyse hadi onu da katayım :) Hoşlandığınız ya da sevdiğiniz ya da platoniğiniz, bir baktınız et yemiyor ne olurdu ? :)

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben de vejeteryanım ama diyelimki ben etobur karşımdaki de vejeteryan.Onu bir yandan psikolojisini düzeltmek adına psikoloğa götürürdüm.Ayrıca ye diye zorlamazdım ona saygı duyardım.Hiç bi konuda üstünde baskı kurmazdım...

0|2
    0|0
    • Teşekkür ederim doğrusuda bu soruyu kapatıyorum benim açımdan cevabımı aldım...

• Neredesin sen sabahtan beri. İnsan gelirde bir teşekkür eder :)))

• Yaramaz yeğenime bakıyodum.beni çok yordu da 3 saate yakın uyuduk.yeni uyandım:))

Kızlar Ne Diyor 11

• benim annemde vejeteryan hiçte sorun olmuyo öyle.babamla 48 yıllık evliler bu güne kadar hiç bişey olmadı.saygı göstermek lazım yiyemiyosa yiyemiyodur.annem yemedigi halde bize pişirirdi kendisinede sebze yemegi yapardı .çokta saglıklı maşaallah.büyütülecek bişey degil bence

1|1
    0|0
  • yooo olabilir gayet normal.böyle bi sebepten ilişki bitirilmezki.o karşımda otlanır bende etimi yerim ikimizde kendimizce ziyafet çekmiş oluruz zaten :) o der ımmmhhh marullarımda harikaymış diri diri.bende derim ooohhh ete bak be tel tel ayrılıyo tam kıvamında pişirilmiş.. :) acıktım yaaa :))

0|0
    0|0
  • olmaz ki amaaaa..et yenmez miiii..derdim..gitmez bu ilişki..cık..ben süper hünkar beğendi yaparım yer misin derdim :D

0|0
    0|0
  • Naptın sen ya :D Ne olur yani o kadar bitirecek kadar :D Yamyam değil alt tarafı vejeterjan :D

0|0
    0|0
    • :)))) yok durum okadarda vahim değilmiş teşekkür

• sordum zaten bunun için işte okadar vahim değilmiş verilen cevaplarda eee bu site ne için var ne güzel bak hayrı dokunuyor :)

• onun yanında yeme bence psikolojiyle alakası yok ki mide bu herşeyi almak zorunda değil sizinde sevmediğiniz yemekler olabilir

0|0
    0|0
  • yemeksepetınden ıkı ayrı sıparıs :) ıstedıkten sonra hallolmayacak sey yok :) nereden nasıl baktıgın onemlı dıyorum :))

0|0
    0|0
  • Ben etimi yerdim o da otunu sorun yapmazdım

0|0
    0|0
  • yemek zorunda et yenmezmi mis gibi valla ohh hele ızgara falan harikaaaa:DD

0|0
    0|0
  • hmmm ben istemezdim sonuçta önce kendimi düşünmem gerek dimi ama:DD

0|0
    0|0
  • Sevgilimin vegeterian olmasi beni mutlu etmezdi acikcasi ama saygi gostermeye calisirdim.

0|0
    0|0
  • ben yemiyorum mesala :):)):)ama sevgilim etobur bugüne kadar hiç bir sorun olmadı aramızda:):)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Aslında o benim et yememe karışmayacaksa ben de onun ot yemesine (ihtiyacı olan mineral ve vitaminleri mutlaka almak koşuluyla) karışmam. Şimdi ot yemek dedim diye bu sitede bana kızacak birileri var o yüzden söyleyeyim ben de ot yemeyi severim bir İzmir'li olarak.

VejetAryenlikte bir derecelendirme var. Her türlü et ve et ürünlerinden oluşan besinler bir gurup, yumurta bir gurup, süt ve süt ürünlerini bir grup olarak değerlendirirsek; hiç birisi et ve et ürünlerini tüketmezken, bazı vejetAryenler yumurta veya süt ürünlerini tüketmeyi tecih edebiliyor. Hatta bal bile bazı vejetAryenler tarafından tüketilmemektedir.

Şahsım olarak süt ürünleri ve bal tüketen bir vejetAryen ile rahatlıkla yaşayabilirim. Süt ürünleri de besin listesinden çıkarıldı ise üstelik alınan her ürün özenle içerisinde bunlar olup olmadığı konusunda inceleniyorsa arıza çıkarırım. Fakat iş yemediği ürünleri eve sokmamak aşamasına gelirse veya gelecekse, kabul etmem mümkün değil.

1|1
    0|0
    • teşekkürler

• Yok canım neden kızayımki sana.Sana kızmak ne haddime:))Doğru söylüyorsun vejeteryan senin yediğin ete karışmıyosa,eve et girişini engellemiyosa sorun yoktur.Bir de ben eti ve etin değdiği yemekleri yemiyorum.Onun dışında pek sevmesem de süt ve yumurta tüketiyorum ayda yılda bir.Hele bal deme bala bayılırım.Bal kadar kıymetli bir yiyecek ve antioksidan yoktur.her hastalığa birebir.Neyse bal satmaya uğraşmıyım sana yeter bu kadar:)) +1

• Sevdiğim vejeteryan beni zamanında et yememem için aşırı zorladı..Sonra sında akşamları etli yemekler,Köfteler elinden düşmez oldu..

Sevgi insana neler yaptırır neler ...Merak etmeyin vejeteryan diye sevgi bitirilmez

0|1
    0|0
  • Yatağa bağlayıp zorla pirzola yediririm. Sekste yeni trendler. Uyanamadım ben hala.

0|1
    0|0
Yükleniyor...