Kapat

Ip atlamak hakkında bilgi

sadece ip atlamak spor için yeterli mi bu konu hakkında nacizane fikirlerinize talibim

Güncellemeler:
sağolun Arkadaslar

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• İp atlamanın vucudu spor için ısıtmandan baska faydası yoktur... Boşuna zaman kaybı.

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Valla ben kilo vermek icin değilde almak icin ip atlıyorum.Atladığımda baya istahım açılıyor yani bazı bölgelerde genisliyor,kalça toparlanıyor bir bayana göre ama erkeğe göre nasıl bir faydası var bilemicem:D

0|0
    0|0
  • Çok iyi, ama sabah akşam düzenli yaparsan faydasını görürsün tabi sağlıklı bir diyetle.

0|0
    0|0
  • fiikrlerimi herkese vermiyorum öyle

0|0
    0|0
  • Zırrrr kız sporu

0|0
    0|0
  • İp atlamak az kalori yakıyor. 15 dk atlasan çok yoruluyorsun bide buna rağmen az kalori yakmış oluyorsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kondısyon için çok faydalı boksorler delı gıbı atlıyor mumkunse ıpı ağır buyuk olucak tabı ılerlettıkten sonra ıp plastıkten ağır bişe olduğunda omuzlarıda fena çalıştırıyor

0|0
    0|0
  • ıp atlamak kosmak gıbı bırsey hem daha sıddetlı oldugu ıcın ıyı yag yakarsın zayıflarsın bende denerım bu spor tarzını ;)

0|0
    0|0
  • evde en iyi kardiyo çalışması ip atlamaktır .düzenli şekilde atlarsan faydasını görürsünüz.

1|0
    0|0
  • yeterli değil tabi

0|0
    0|0
  • dövüş sporlarıyla ilgileniyorsan güzel bir antrenman:D ama spor için yetersiz

0|0
    0|0
  • piknik sporu, erkek adam futbol oynar :)

0|0
    0|0
  • bi ekisi yok

0|0
    0|0
  • Amuha elim ayağım tutuldu.

link

0|2
    0|0
Yükleniyor...