8 kiloyu hangi sporla verebilirim?

Arkadaslar merhaba. 19 yasindayim boyum 160 civari kilom da 58. Bakildiginda cokda kilolu durmuyorum ama gobegim var ve rahatsiz oluyorum. Spor salonuna yazilcam ama daha once fitnessa yazildigimda rahat kilo veremedim. Zumbada 2-3 kiloyu zar zor verdim. Plates dusunuyorum ama daha iyi fikri olan yazabilir mi? ya da plates derseniz ne kadar surede kilo verebilirim? Yediklerime dikkat ediyorum seker un tuz fazla kullanmam. Bunlara gore soylerseniz sevinirim

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Rahat kilo veremediysen suçlusu fitness değil senin b.. boğazın :D

0|0
    0|0
    • Hayir basimda beni yoneten, yardim eden birinin olmamasi. Sadece git mekik cek denmesi. Bilip bilmeden yorum yazma

• Yav kardesim gozunu seveyim beni tanimiyosun on yargili konusuyosun yok yiyosun felan filan yasadigim yer kucuk oldugu icin azicik aletler vardi bir halt yapilmiyodu. Su siteye ne zaman soru sorsam stres oluyorum su bos yapip laf soktugunu sanan insanciklar yuzunden

• Laf sokmak ile ne alakası var , sana burada yardımcı olmaya çalışıyorum sen hakaret olarak algılıyorsun kadınların hepsinde olan aynı sorun. Şimdi o salonda olma imkanım olsa ben sana neler yapılır gösterirdim ne hareketler... Sen zannediyormusun biz spor salonunda 20-30 makina mı kullanıyoruz zannediyorsun? Bak ben sana söyleyeim 1 Bar , 2 dumbell , 1 koşu bandı , 1 bisiklet bütün hareketleri yapabiliyoruz bu makinalarla :D Fakat sen hep bahane üretip , isyankar kızı oynadığın için öğrenemiyorsun da hedefine de ulaşamıyorsun. Ben niye sana laf sokayım ki ne kazancım olabilir ne kadar aciz ce bir iftira? Ön yargı diyorsun evet ön yargım senin öğrenmeye kapalı oldğundan ve hep isyankar kızı oynayıp hazıra konmayı beklemenden kaynaklanıyor kabul ediyorum.

En İyi Kız Görüşü

• Gobek için yuruyus ve mekik ceksen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• evde kendin herhangi bir spor aleti kullanmadan kendi vücut ağırlığınla çalışırsan verebilirsin eski taktikler iyidir şınav mekik falan 5 kere 5 set yap kasların yorulmadan hem güçlernirsin hemde kilo kaybı yaşarsın tabi bunları yaparken yemek yerine su içmelisin :)

0|1
    0|0
  • Cardio

0|0
    0|0
  • fştnese gşt ya da ritim koş maraton gibi bol su tüket

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...