Sizi sebepsiz yere bırakıp başkasıyla 10 gün çıkıp sonra size gelen 3 yıllık sevgilinizi ne yaparsınız ?

Sizi sebepsiz yere bırakıp başkasıyla 10 gün çıkıp sonra size gelen 3 yıllık sevgilinizi ne yaparsınız ? Bigün sevgilimle tartıstık ve benden ayrıldı 2 ay kadar ayrı kaldık ve 10 gün başkasıyla cıktıgını ama hiçbişey yaşamadıgını söledi yaptıgından cok pişman oldugunu söledi keşke çıkmsaydım dedi. Ve şuanda biz tekrar cıkıyoruz ama bu yaptıgı cok zoruma gidiyo unutamıyorum ve cok koyuyo şu anda mutluyuz ilişkimiz cok güzel ama ... ? ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• yatmıştır kesin, ben olsam ayrılırım

0|0
    0|0
    • Ne alakası var yapıcaksan insan gibi yorum yap çirkefliğ lüzujm yok.

• 3 yıllık sevgiliyi 10 günlük kaçamak uğruna bırakmış işte

• Sanmam be dostum ikimizde farklı şehirlerdeyiz eğer öyle bi niyeti olsa böle yapmazdı kacamagını zaten yapardı ayrılmazdı diye düşünüyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• şakamısınız siz ya hem sebepsiz yere senden ayrılmış hem ayrıldıktan sonra 10 gün biriyle çıkmış bide sen dönüp bu kızı kabul ettin öylemi helal olsun valla :) bişey yaşasın yaşamasın nasıl hazmedebiliyosun bunu tuhaf olan orası

0|0
    0|0
    • ya ayrılma sebebımız cok sıktım bunalttım guvenemedım cok kısıtladım hayatını herseyını solemesını ıstedım herseyıne karıstım bole derken ayrıldık. ve senı unutmak ıcın cıktım 10 gunlugne ama unutamadım senı ne akdar cok sevdıgımı anladım dedı gerı basladık bu yaptıgınu gururuma yedıremıyorum o yuzden yazdım bunu buraya

• valla bu sana kalmış birşey eğer takmıyosan devam et ama ben böyle bişeyi kabul edemezdim herşey sevmekle olmuyor.

• ayrı oldugumuzda cıkmıs bu konuyu acmıyorum unutmk ıstyrm actıgımda cok agır konusurum bılıyorum kndımı cunku ne yapsam ne dersın...

Erkekler Ne Diyor 3

• Sadece kalbin değil mantığın da ne diyor. Mantığın ve kalbin bu durumu kabul edebiliyorsa tercih tabiki de senin. Ama şunu unutma; tüm bunlara değecek kadar değerli mi. Sani gerçekten hakediyor mu? Sadece anı yaşamak istiyorsan yaşa ama söylediklerimi tartıp biçip kendini ona göre hazırlaman her açıdan iyi olacaktır emin ol...

0|0
    0|0
  • Kız sevseydi böyle birşey yapmazdı bence. Seni başka kızlarla görüp kıskandırmak istemiştir belki. Sonra pişman olup geri döndü. Aklındakini unutmaya bak bence. Eğer unutmazsan ileride ilişkinize sorun yaratabilir. Birbirinizi seviyorsanız bir sorun yok demektir zaten.

0|0
    0|0
    • benı sevdıgıne emınım belkı kıskandırma amacıyla yapms olabılır ama sanmıyorum bılmyrm ne yapsam ne etsem

• dehlemek lazim bunlari , istemiyoruz bu tip kizlarin hic birini...

0|0
    0|0
Yükleniyor...