Kemal Sunal yaşasaydı 'Trabzonspor'dan çektiğimiz yetmiyordu şimdi bide 1461 Trabzon çıktı başımıza' derdi :))

Kemal Sunal yaşasaydı 'Trabzonspor'dan çektiğimiz yetmiyordu şimdi bide 1461 Trabzon çıktı başımıza' derdi :)))

siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• ne Trabzonmuş ama önce gs sonra fb

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aga bende bu soruları bekliyordum. Gsnin mağlubiyeti olsa 5er soru peşpeşe zırtlardı. Ama biri en sonunda sordu.. Trabzon tebrikler

0|1
    1|0
    • teşekkürler..ya ben osrüreçte giremiyordum siteye o yüzden

Erkekler Ne Diyor 6

• Al bu 1461'i koy süper lige ilk 10'a oynamazsa bende bir şey bilmiyorum:D Yalnız espri güzeldi beş yıldız benden gizli kullanıcı:D

0|1
    0|0
  • Böyle bir espiriyide ancak gerizekalı biri yapabilirdi yapmışta nitekim akıl var mantık var kemal sunal önce bir düşünürdü değilmi fenerbahçe bu takımı orda yenmışmı trabzonda yenmış burdada yenılmıs eee durum nedir beraberlik üstelik fener trabzona son 15 yıldır yenilmıyor daha neyın kafası bu üstelık fenerın formalite maçıydı adam zaten cıkmıs yarfı fınale bence siz bu espiriyi yapmayın mantıksız

0|0
    0|0
  • Ben fenerbahçeliyim ben bile İddaa 1461 trabzona verdim hiç şaşırmadım yenilmemizde :D Üstüne para da aldım ohh mis :D

0|1
    0|1
  • abilerini tokatlamadık mı daha geçen hafta.ayrıca kimi eleyip gruplara kalmıştı onlar hatırlayamadım

0|0
    0|0
    • abileri bunalrın taşeronlarını yesin

• Çok gereksiz olduğunu

0|0
    0|0
  • Krasic diyorum o nasıl güzel bir futbolcu ya :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...