Bozuk para gibi harcandınız mı hiç ?

Sevgilimle ayrılalı nerdeyse 2 ay olacak.Çok güzel başlamıştı herşey ama keşke sonu da öyle olsaydı...diye düşünüyor insan.Hiç yok sebepten,saçma sapan bir sebepten ayrıldık.Kavga ettikten sonra mesaj attım birkaç kere ama sinirliyim dedi,dönmedi bana.Hatta ve hatta daha ileri gidip beni engellemişti ! Nasıl bir insan bir çırpıda ilişkisini bitirir anlamıyorum.Sizler de bu gibi durumlar yaşayıp birini kolaylıkla bıraktınız mı ama ortada çok büyük bir sebep yokken...Bu şekilde ayrıldık diyenler vicdanınız rahat mıydı karşınızdaki insanın duygularıyla oynarken ? Ya da pişman oldunuz mu ?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatımda hiç Harcamadım Ama Harcandım Bnimkide Büyük Bir Sebep Deildi Ama Kader Napalım yani Hayırlısı Ama O vicdansız Serefsizleri ... Duygularımızla oynuolar Ve Arkamızdan laf yetiştiriyorlar ama Merak Etme onlarada Bir Gün Bu olacak ve Pişman olacaklar Sonra Senden Özür Dilicek Ama Sen Kabul Etmiyeceksin eden Ettigini Bulur Kafanı Bozma Arkadaşım İcin Rahat Olsun Hayırlısı Neyse O :S

1|0
    0|0
    • Evet hayırlısı artık...Teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 9

• öncelikle selamlar sıkıntını derdini anlamak o kadar zor değil hepimiz bu yollardan geçtik emin ol yaşarken beynide sorun yaptığın sıkıntılar hayatın akıcı dalgalarında bir gün kaybolacaklardır eğer sen onlara teslim olursan kendini o dalgalar içinde bulursun ve sakın unutma o zaman çırpınmaya bile vaktin olmıcaktır ama bir gün hiç ummadığın bir zamanda bir bakmışsın hayatı yaşamak herşeyi gülüstanlık görmek bi bakmışsın sana uğrayı vermiş işte o zaman senaryo yazma sırası sana gelecek bence snde fazla kendini yıpratma unutmaki İnsanın yapabileceği en büyük fenalık, kendisine olan güvenini kaybetmesidir yalanlarla dolu bir ilişkiyi sürdürmek sadece kendini kandırmaktan başka bişeye yaramaz karşındaki kişi anını kurtarmak için ve zamanını kurtarmak için yalan gerektiğini sanıyor aslında İnsanı en çok üzen şey; Ummadıkları kişiler adam olurken, adam sandıklarının insan bile olamamş olmasıdır. Aynı yolu beraber yürüdüğümüzü sandığımız insanlar, aslında bize sadece gidecekleri yere kadar eşlik ediyor.

1|0
    0|0
    • Herşey o kadar kolay olmuyor maalesef...

• iyide seni haracayan yarı yolda bırakan biri için mücadele etmen yersiz bu gün bunu yapan yarın daha kötüsünü yapar bu saatten sonra güven olurmu

• harcadıklarını sandılar...

1|0
    0|0
  • Hiç pişman olmam zamanında kızlar bitiriyodu sebepsiz yere artık ben bitiriyorum kafama göre

1|0
    0|0
    • Adamına göre davranmak gerekmiyor mu ? Önceki olumsuz yaşanmışlıkların acısını ya günahsız kişilerden çıkarıyorsak ?

• Ben günahsız değilmiydim? düz mantık ama gerçekten iyi biriyse yapmam o ayrı...

• ben valla öyle bişey yapmadım yapmadım ama 6 7 ilişkim oldu ve hepside bi açıklama yapmadan çekip gitti başka ilşkim olmadı malasef ii veya kötü

1|0
    0|0
  • değer vermiyorsa sadece ilişkiye girmek için seninle cıkmışsa istediğini almışsa veya alamamışsa engelemişsen olmıcanı anladı için bırakmıştırr

1|0
    0|0
    • Ben engellemedim o terk etti ve engelledi !

• İlişkiye girmiyorduk ki zaten,ben bekarım

• yav gülüm tamam işte bebe seni sevmiyormuş yatağa atarım düşüncesiyle senle cıkmış atamayıncada yolunu vermiş işte zoruna gitmesin bak

• harcadık harcandık hayat bu takma

1|0
    0|0
  • Başlığa yarıldım :D

1|0
    0|0
  • kredi kartı gibi çekim bile yaptılar bana :D

1|0
    0|0
  • insanlar garip

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben aşıkken ilgiliyken.kavga edince,bi yürü git diyen artistlik yapan sevgilininayrılınca.ben hiç mesaj atmayınca,facede hiiç aşkla ilgili birşey paylaşmayınca ve sessiz kalınca.2 ay sonra mesajlar atıp geri dönmek istediğini gördüm.ondan sonrada ben onu reddettim hemde 3 kere.aşkını bozuk para gibi harcayanın ,kalbte kredisi kalmıyor.

1|0
    0|0
    • Evet katılıyorum ama insan yine de kolay kolay atamıyor içinden,bir de yaşanmışlıklar varsa...

• Karşımdaki kişinin başlangıçta evlilik de dahil ciddi sözler verip sonradan kararsızlıklarını yakaladığım an bitirdim, sözümü söyleyip face.den, twitter.dan da sildim. gururum,onurum herşeyden öncedir,kimsenin bana bu şekilde muamele etmesine izin vermem. çocuk değiliz,sizin yaş grubunda yer alıyoruz üstelik.

1|0
    0|0
    • aşkta gurur olmaz diye 1.000.000 kere dedik. ama tınlayan kim ?

• dozunda gurur olmalı,yoksa onursuz aşk olur

• Belli bir yaşa gelmiş insan kadın veya erkek ne istediğini bilmeli. birinin hayatına bir sürü vaatle girip sonra rahat ve tutarsız hareketlerle güveni yok etmek kimsenin haddine değil. insanla oyun olmaz. elbette ki gurur ve onur önemli.

Yükleniyor...