Aşk hergün ayrı özveri istermi ?

1 senedir süren düzenli bir ilişkim var ve ben sabahları erken kalkıyorum ve işe gidiyorum işim öğlen bitmesine rağmen sevgilim geç kalkıyor ve kahvaltı falan derken ben eve gelmiş oluyorum.. fakat sevgilim evde olduğu için çok rahat ve normal bir gün geçirir gibi hiç kendinden bir parça vermek istemez gibi hayatına devam ediyor :S monotonluğa vurmuş gibi :s ama ben sürekli konuşalım, devamlı irtibatta olalım, konuşalım bizden bahsedelim istiyorum, bunu ona analtıncada sorun olarak algılıyor ve sorun çıkartmadan bıktım herşey yolunda her aklına geleni sorun yapma diyor.. ama bu uzun süredir devam eden birşey, birlikte oldukmu farklı çok iyiyiz fakat araya mesafe girince az 4-5 gün herkes kendi hayatına bakar gibi bir özverisiz ilgisiz haller.. sorun kimde anlamıyorum lütfen aynı şeyi yaşayan yada yorumlarınızı merak ediyorm..

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• ayyynı sorun bende yalnız cins farklı tam anlamıyla sevilmiyormuyuz acabaaa

0|0
    0|0
    • seviliyoruz fakat, sevme şekli farklı sanırım...

Kızlar Ne Diyor 2

• normalde erkekler boyle yapar kadinlar sikayet eder cok ilginc sznki acaba iizi mutsuz etcek bisey mi yaptin

0|0
    0|1
  • sen işten gelince seninle ilgilenmiyomu yani kısaca

0|0
    0|0
    • ya ilgilendiğini söylüyor, konuşuyoruz aslında ama sanki konuştuğumuzda almam gereken sırtımı yasladığım insan konuşmalarıyla beni tatmin etmiyor.. yalnız hissediyorum :s ama bunu ona vurunca aldığı tepkiler kavgalarımız bile bana daha içten geliyor ? :s

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...