Sizce galatasaray transfer'de kimleri alsin?

Sizce galatasaray transfer kimleri alsin? Kim takima faydali olur 🤔❤️💛

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Direkt isim olarak söyleyemem şu an fakat gerekli transfer tiplerini söyleyebilirim.

Öncelik bence forvet olmalı. Drogba vari bir forvet.. Hava toplarına hakim, en az 1.85. Çalım yeteneği çok olmasa bile ayağında topu tutup arkadaşlarına aktarabilmeli, hücuma yön verebilmeli.

Bir diğer gerekli bölge sağ bek. Buraya kondisyonu çok sağlam bir genç gerek. İleri gidip gelecek sürekli, çabuk yorulmamalı. Gerektiğinde çalım atabilmeli, iyi pas verip orta açabilmeli.

Bir gerekli bölgede sağ açık. Bu bölgeye tecrübeli, bilinen, hızlı, çalım atabilen, iyi pas yetenekleri olan ve gerektiğinde şut çekebilen biri olmalı. Transfere en çok kaynağı buraya ayırmalı.

Birde defansa.. Bize bir Ujfalusi gerekiyor.

Sol beke Alex Telles geri döndüğünde hiçbir yere gönderilmeyip ısrar edilmeli.

Demem o ki bu iş ara transferde olacak gibi değil...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ronaldo :D

0|1
    0|0
    • Evet rüya takımımız'da olabilir 😅😂

• Donk gelsin birde forvet

0|1
    0|0
    • Donk % 99 geliyo, 1'de forvet aldımı tamam :)) 👌

• Guillermo burdisso
    Lucas ontivero
    Veysel sari adffsaf

0|1
    1|0
  • beni alsın! açık ara umuttan daha iyiyim :D

0|1
    0|0
    • Olabilir, zaten umut'dan kim daha değil ki 😄😜😅

• adamsın! :D

• sağol 😄😊

• O değilde tek isteğim var, imza atmayı unutmasınlar! :D

0|1
    0|0
  • Transfer yapicak paramiz bile yok ki 😒😒

0|1
    1|0
    • Haklısın oda var tabı, ama işler iyi gitmiyo transfer şart

• Onu da yapar valla sasirmam :D

• 😅😂😄👌

• Muslerayı satsın

0|0
    0|1
    • Rüyan'da görürsün sen onu dişi kartal 😄👌😊

• Ve herşeye rağmen lideriz ;-)

• 😡😄 evet doğru, biz şampiyon olamicaz, bari inşallah Beşiktaş olur, fener olmasında

Erkekler Ne Diyor 9

• Son 3 sezonda Galatasaray kadar para kazanan bir takim olmamasina ragmen surekli geri adım atiyor yönetim bunu cozemiyorum. Surekli eldekini en iyi sekilde kullanmaya calisiyoruz. Defansa 2 saglam alternatif, bir adet sag bek, bir adet sol bek, sag ve sol kanata birer oyuncu, defansif bir ortasaha oyuncusu ve 2 tane saglam forvet anca Galatasarayi Galatasaray yapar. Benim acimdan takimin durumu bu kadar vahim.

1|1
    0|0
    • Aynen kardeşim cok iyi özetledin👌, biz hale umutlarla sabrilerle tarıkla uğraşalım 😒😒

• Herkes ne kadar melo ya kizarsa kizsin emin ol abartmiyorum melo dunyadaki en iyi defandif 3 ortasahadan biriydi. Onun boşluğunu şu an takimda dolduracak isim yok ne yazik ki. Takimda şu an is yapan basta Muslera, Sneijder, Podolski, Selçuk ve biraz biraz da Chedjou haricinde gercekten oyuncu yok. Kalan tum oyuncular diger anadolu kuluplerinde dahi ilk 11 e zor girecek oyuncular. Son 3 4 yilda bir ton kupa alarak milyonlari kazanan bir takim bu hale nasil gelir aklim almıyor

• Aynen vallah, melo'nun gitmesi hataydı, bak şimdi inter meloyla şampiyonluğa koşuyo 👌, saydığın oyuncular dışında adam gibi oynayan yok

• Kardesim gecen seneki kadromuz geri gelsin baskasina gerek yok bize buragin umutun yerine tekrar bir drogba baros lazim takim oyuncu alacak olsa zaten alirdi elindekileride vermezdi şu an takimda oynayan cogu futbolcu para kolesi olmus buda bizim takimizi sadece superlig takimi yapiyo buyul basarilar beklemiyorum bu sezon

0|1
    0|0
    • Aynen haklısın kardeşim, bir poldi, şneijder, muslera paranın hakkını veriyo, drogba gibisini bulmak zor olacak

• Ben koyu Galatasaraylıyım kardeşim , ama bize ne? O kadar teknik adamları , çalıştıranları felanı filanı var onlar düşünüp bulsun , oynatsınlar.
    Ben maçımı izler zevkini çıkarmaya bakarım

0|2
    0|0
    • Valla bir Fenerbahçe'li olarak gerçekten güzel bir düşünce olduğunu fark ettim. Ben de çok kafa yoeuyordum bu işlere fakat artık yormam :)

• @ali219 Kardeşim zaten biz ne kadar bir yerimizi yırtsakta zaten kendi kafalarına göre alıyorlar ki onlar futbolun içinde olan adamlar onlar bilmeyecekte bizmi bileceğiz , eskiden manyak gibi ben secerdim oyuncuları , sonra faydası olmadığını gördüm :)
      İyi yaparsın bencede :)

• Aynen abi. :)

• önce bir sabri burak bilal gitsin brezilya arjantin ge yetenek oyuncu ve ikide alman lazım tecrübeli bir 5 yıl içinde şampiyonlar ligi finali süprriz değil.

0|1
    0|0
    • Olabilir 👌, bilo ve burak bilmem'de sabri kesin gitmeli 😒

• Örneğin:Mario gomez, gökhan töre, oğuzhan özyakup, tolgay arslan ve sosa alınabi... Ya neden en iyiler Beşiktaşta?

0|1
    0|0
    • Hem genç hem iyiler 👌👌

• Gs nin en cok yapacağı transfer Ryan Donk olur

0|1
    0|0
    • Bakalım ne olacak, cunki forvet'de transfer şart

• Kimseyi

0|1
    0|0
  • Messi, benzema, bale

0|1