22 yaş ve 3 cm boy atmak. Sizce mümkün mü?

Arkadaşlar merhaba, 21 aralıkta 22 yaşına girdim. Üniversite 2. Sınıf öğrencisiyim (bırakıp başladım) fakat hazırlık öğrencileri beni de hazırlık sanıyor (97 doğumlu arkadaşlar) aramızda 3-4 yaş olmasına rağmen gerçekten 17-18 gibi duruyorum. Kıllanma sakal falan yok denilecek kadar az. Ayda bir sakal görünümlü tüyleri alıyorum o kadar. Uyku düzenim de gayet iyi. Sabah 8 de kalkıp akşam en geç 12 de yatıyorum. Soruma gelecek olursak erkeklerde uzama 24 yaşına kadar sürer diye duydum. Ben bu 3 cm i almak istiyorum çünkü gerçekten çok kafama taktığım ve motivasyonumu düşüren bir durum. Bazılarınız 3 cm dediğin nedir ki diycek fakat benim için öyle değil. 3 cm alırsam hedeflediğim boya ulaşıcam. Lütfen gerçekten yardımcı olacaklar cevaplarsa sevinirim. 22 yaşında olup da uzayan oldu mu bilmiyorum fakat yardımcı olacağınızı varsayıyorum.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• boy ve kilo kaç? 24 diye birşey yok max 22 yaşına kadar uzar

0|0
    0|0
    • 177 ya da 178 kiloda 73

• 180 olmak istiyorsun tam bende 170 olmak isterdim ama 167 de kaldım mesela yapacak bir şey yok kendimi mi atıyım bir yerlerden bende 18 yasındayım 16-17 sanan oluyor boşver bazen küçük görünmek iyidir kısa değilmişsin yüzün falan minyondur

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim ben 25 yaşında 1.78 boyundayım baby faceyim... Küçük gösteriyorum vücut çalıştım saç kesimini tavırlarımı değiştirdim karizmatik hareketlerim üslubum ses tonumla herkesin gözü bende hasta oluyorlar gözleriyle yiyorlar... Erken yaşlanmayacağım bir yapım var sempatiğim de yakışıklıyım da rahat ol sen de bendensin kafana takma böyle şeyleri... Sakal istiyorsan Siirt Bıttım sabunu al düzenli kullan 2 aya sakallar simsiyah gelir... Uzme kendini Hoşçakal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• boyun kaç,

0|0
    0|0
    • 1.77-1.78 olduğunu varsayıyorum. Metreyle duvara çizik atıp cetvel ile ölçüm yaptığımda bu sonuç çıkıyor

Erkekler Ne Diyor 3

• boyun kaç cm uzamaz bidaha

0|0
    0|0
    • 177-178 kilo 73

• bende o boylardayım uzamayız başkan yaşlarda aynı bu saatden sonra çok zor şükret bence

• Tamı tamına seninle aynı durumdayım. Arkadaşların görüşleri benim içinde çok önemli.

0|0
    0|0
    • Umarım istediğimiz aradığımız cevaba ulaşırız :) senin boy kaç acaba

• Valla bilmem, de varsa formul bizde yapalim. Sakal biyik boy :D
    Sana diyebilecegim tek sey insallah uzar kardesim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...