Dambil ile kas yapılırmi?

Arkadaslar 10 kgluk dambil ile kas yapılırmi mi bundan hariç barfix yay çekme düzenli beslenme şeklinde yapacam özellikle ilk cevabımi yanıtlarsiniz iyi olur :)

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Önce kendi vücut ağırlığınla yap örnek squat, şınav gibi hareketler sonra ağırlık ekle mesela şınav çekerken sırtına dumbell almak gibi :D önce normaline alış sonra dumbell al sonra dumbell in agırlıgını arttır böyle böyle iyi kas yaparsın

0|1
    0|0
    • Saol denicem ince bir araştırmadan sonra :D

• kalmazsın :D yapan oluyor

• Bakcaz artık :D

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş 10 kilo dumbelle sadece sağlı kalacak şekilde düzenli spor yaparsın , çok azda olsa bir gelişme sağlarsın , spor salonuna gitmen gerek , sadece ağırlık kaldırmakla kas olmaz. Bu işin beslenmesi var , dinlenmesi var. 7 yaşımdan beri spor yapıyorum. Her yıl bir sürü şey öğreniyorum sporla ilgili. Sürekli araştırmak gerek bu işi burdan alşdığın cevaplarla bir yere varamazsın. Youtubeden , kitaplardan , internetten çok bilgi edinmen gerek.

0|1
    0|0
    • Bakcaz artık sadece dambil ile olmucagini bende biliyorum sadece kolları guclendirmesi için çünkü sporu önceden yapardım baya bosladim uni sınavına hazırlanmaya başlayınca beslenme zaten ana etken

• Eyvallah kardeşim :)

• :D :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Evet yapılır

0|1
    0|0
  • Hazmin kuvvetliye dambılsız bile kas yaparsın. Spor eğitmeniyim dostum , merak ettiğin konularda yardımcı olabilirim :)

0|1
    0|0
    • Şu martta ki üniversite sınavı Bitsin de bakcaz artık :)

• yapılır kardeşş yapılır gerekli videolar yotubede var zaten

0|1
    0|0
  • İlk birkaç ay gelişirsin, daha sonra durduğunu göreceksin gelişimin. Vücut aynı hareketlere alışıyor, dumbella yapabileceğin hareket sınırlı. Salonlarda alternatifin çok devamlı değişiklik yapma şansın var, gelişimi devam ettirebilirsin.

0|1
    0|0
    • İlk adımı evde basliyayim biraz yol katedince spor salonuna yönelirim :)

Yükleniyor...