Kapat

Perdelerin, kapıların ardında nasıl hayatlar var hiç düşünür müsünüz?

Perdelerin,kapıların ardında nasıl hayatlar var hiç düşünür müsünüz?

ne zaman şükredersiniz?

0|0
12|16

En İyi Kız Görüşü

• zamanımın çoğu otobüslerde geçiyo ve gidip gelirken sürekli evlere bakarım binlerce pencere içlerinde yaşamlar var bazı evlere yeni katılan bebekler yada hayatını kaybedenler çok düşünürüm acaba kaç çocukları var yada babaları çocuklarını işten dönüşte kucaklarına alıp seviyor mu belki de anneleri yoktur falan filan çok düşünürüm şükretmeyi de her duamdan sonra şükrederim ki şükür rızkı arttırımış :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 16

• yolda eve giderken düşünürüm evet, ''o ışık yanan pencerelerin arkasında kimbilir neler yaşanıyor?'' diye...

Halime herzaman için şükrederim, benden daha kötü durumda olan insanlar var gerek çevremde, gerek dünyada...

2|0
    0|0
  • Bunu uzun gece yolculuklarinda hep düşünürüm. Bazılarında hüzün bazılarında sevinç. Güzel duygulardır her ikiside

2|0
    0|0
  • bu düşünce beni en çok film izlemeye ve kitap okumaya yöneltir...çünkü her kitap ve her film bir perdenin aralanışıdır aslında...

ne zaman şükrederim; galiba başaramayacağımı anladığımda...

malesef bişeyleri başardığımızda küçük dağları biz yarattık havası içinde oluyoruz...

1|0
    0|0
  • Perdeler kalkınca masum olarak gördüğün tam bir çakal görünümlü mahlukat,

Ve yine perdeler kalkınca aciz masum olarak gördüğün adamın dibi.

1|0
    0|0
    • olabilir,göründüğü gibi de olabilir insan..

• İnsanoğlu dile getiremese de her zaman isyan eder. Bu tüm insanlık için aynıdır. Ama bazıları da vardır ki kendinden iyilerini görüp imrenir, kötülerine bakar şükreder. Ben de böyleyim. Benden iyilerine imrenir, beterlerine bakıp halime şükrederim.

Şükretmek bazılarının dediği gibi acziyet değil; aksine iç huzurumunu sağlayan en önemli şey. Tabi bu her şeyden önce kafada bitiyor. Nasıl düşünürsen hayatın o şekilde yönlenir...

Allah şükredenlerden eylesin...

1|0
    0|0
  • her zaman ve koşulsuz şükür

2|0
    0|0
  • düşünürüm o evleri. ayrıca inançlı da olsa ateist de olsa şükretmesini bilmeli insan.. ama bizim insanımız bokunu cıkarır hep... ben şükrü kaybettiğimde ederim bazen... daha kötüsü de olabilirdi derim. bunun dısında umrumda olmaz. şükür ve kader denilen dayatmalar insanların kendilerini sorgulamaması, önlerine atılanları olduğu gibi kabullenip kemirmeye başlaması için uydurulmuş kurmaca kavramlardır bana göre.

0|0
    0|0
  • hayat paylaşınca güzel açsınlar bakalım:)

1|0
    0|0
  • genelde halime şükrederim kimi zamanda hırsa binerim :))

1|0
    0|0
  • şükür etmiyorum çünkü inanmıyorum benden kötüleri düşündüğüm kadar benden iyileride düşünüyorum. hep kötüyü düşünüp haline sevinmek ileri gitmekten aciz bırakır. salak salak oh benden kötüleride varmış diye sevinir durursun sevinecek bişeyin kalmamıştır aslında

0|0
    0|0
  • Şükür acizin avuntusudur

Her zaman isyan...

0|0
    2|0
  • hic dusunmem perdelerin arkasinda ne var insanlarin ozel hayatindan bana ne///ayrica karnim doyduktan sonra da sukrederim...

0|0
    0|0
  • şükür etmek ayrı yükselmeye iyileşmeye çalışmak ayrı

1|0
    0|0
  • Ben düşünmem pek. İlgilenmem.

0|0
    0|0
  • Nasıl bir hayat varmış?

0|0
    0|0
    • bakmayı bilirsen görebilirsin belki..

• yok düşünmedim

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 11

• Yolculuk yaparken, hiç bilmediğim bir yerde evleri gördüğümde bunu düşünürüm. Özellikle de birbaşına bir ev görürsem merak ederim bu evin ne hikayesi vardır diye.

2|1
    0|0
    • ben de en çok yolculuk yaparken düşünürüm:)

• evet hep düüşünürüm mesela bir araba ile ya da bii otobüs yolclğnda böyle bakarm hep derim kulağımda müzikle acaba neler yaşıyorlar bişeye muhtaçlar mı ya da mutlular mı vs vs düşünürüm hep...

1|0
    0|0
    • ben de en çok yolculukta düşünürüm..

• Allah'ın izni ile her daim şükretmeye çalışıyorum..Rab^bim daim eder inşaallah.Amin.

Zikir,şükür,tefekkür.

Düşünmez misiniz?İbret almaz mısınız?

çağrısına nazar ederek,şükretmek lazım..Ne yaparsak yapalım bu hayatta,zaten Allah'ı hakkı ile zikretmek mühim.

1|0
    0|0
  • Düşünürüm trafikte falan bakarım o kadar araba o kadar insan yada odamdan bakarım şöyle bi o kadar ev o kadar insan kim bilir ne sorunlar neler yaşıyolar diye.

2|0
    0|0
  • sunu söyleyebilirim ki hic bir sey göründügü gibi degildir. Disardan bizlerin gördügü dis yüzü icini Allah bilir. Bazen cok mutludur diye düsündügüm insanlarin ne dertleri var, bunlari duyunca elbette insan sasiriyor her zaman halimize sükür.

1|0
    0|0
  • ooo cogu zaman dısarı bakarım su apartmanda şöyle bir hayat vardır şunlar şimdiş yemek yiyordur şunlar kavga ediyordur şurada bir genç üzülüyordur offff çok düşünürüm ben böyle yalnız olmadığıma da çok sevindim :D

1|0
    0|0
  • kesinlikle düşünürüm ve çok şükür ederim nedense ne zaman baksam o pencerelere hep dua etmek gelıyor içimden ölede tuaf bişi .. :)

1|0
    0|0
  • maskenın altındakı yüz gibi

1|0
    0|0
  • evet hep düşünürüm mesela ali ağaoğlunun garajında şuan kaç tane ferrari olduğunu çok merak ediyorum neyse bu halimede şükür ay hadi aç uyusaydım Allah korusun.

2|0
    0|0
  • amelie filminin, ''acaba şuan paris'te kaç kişi orgazm oluyor?'' repliğini akıllara getiren sorudur.

0|0
    1|0
  • çok düşünürüm merak ederim

1|0
    0|0
Yükleniyor...