Ben dikkat çekiyor muyum?

ben arkadaş ortamı olsun başka ortam olsun daima çevremdeki insanları güldürmeyi başarıyorum ama bazen çok konuşuyormuşum gibi geliyor ama çevremdekiler birşey anlatırken pür dikkat beni dinliyor üzgün olan arkadaşlarımı bile neşelendirebiliyorum acaba erkekler bu tür bayanlardan hoşlanırlar mı

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• arada karşındakini de konuşmasına izin verip dinlersen hoşlanırlar tabi ama karşındakilerin konuşacak bişeyleri yok sa aldırma sen konuş gitsin

0|0
    0|0
  • emin ol erkekler kendileriyle ilgilenen her bayanı çok sever

0|0
    0|0
    • peki erkeklerin benimle ilgilenip ilgilenmediğini nasıl anlayacaım:)

• ay çok sağol gerçektende :)

• hiç önemli değil yararlı olduysak ne ala

• bende böyle birisiyim espri yapabilen ve güldürebilen insan azdır biz sınırlı sayıdayız :d

0|0
    0|0
  • Ben hoşlanmam sevmem öyle çok konuşanı.

0|0
    0|0
    • ama konuşmak benim doğamda var çenemi nasıl kapalı tutabilirim açıkcası bilmiyrum

• Hiç konuşma demiyorum fazla konuşma yeter yani arada bir susup karşında ki kişiyede fırsat tanı :D Bazı şeyleri içine at konuşma ölmezsin sonuçta.

• doğru diyosun

• biryere kadar hoşlanırlar...şahsen ben kız arkadaşımın biraz daha oturaklı olmasını isterim

0|0
    0|0
    • ama yerine görede farklı davranıyorum mesela ilk defa girdiğim bir ortamda pat diyekonuşmam alışmam için zaman gerekir ama alışıncada ..

• o zaman sıkıntı yok on numara birisin...ne diyeyim

• Hoşlanırım ama sadece arkadaş olarak. Asla aşık olmam.

0|0
    0|0
    • neden mesela çok konuştuğum için mi

• Bundan böyle abartmak yok o zmn ;)

• evet :D

• boş konuşmasında

0|0
    0|0
  • Erkeğine göre değişir pampi

0|0
    0|0
  • hiç konuşmamandan iyidir. en azından aklından geçeni anlayabiliyoruz :D

0|0
    0|0
    • evet genelde ne tepki vereceğimi anlıyolar

• Böyle devam etmelisin :)

0|0
    0|0
    • ya zaten başka türlüsünü yapamıyorum ki :)

Kızlar Ne Diyor 2

• hoşlanmazlar dense karakterini mi değiştireceksin? herkesin ilgi alanı farklı . sen üzümü seversin, ben elmayı. ama erkek olsam doğal davranandan hoşlanırdım.

0|0
    0|0
  • Her insan farklıdır nasıl soru bu ?

0|0
    0|0
    • ya mesela bn konuşmayı çok severim acaba insanlar rahatsız oluyorlar mı demek istedim

• Çok konuşanı sevenler de vardır ama bundan nefret edenler de

Yükleniyor...