Ne yapmaya çalışıyor?

okulumda bir çocuk var qecen sene arkadaş vasıtasıyla ona hoşlandığımı söyledim fakat güzel olduğumu bir şekilde olmuyacağını söylemiş tamam dedim ilk defa onun qıcık arkadaşları bizim sınıfta ona beni kötü anlattıklarını düşünyorm neyse bir kaç aydır twitterını takip ediyorum arkdşmın beni anlattığında beni başka kız sandığını benle ilgili twtler atıyor o gün neler oluyorsa unutmaya çalıştığını bir iyerdeyken hep bana bakakalıyor ben nereye gidersem peşimden geliyor daha çok şeyler oluyor hemde umursamaz birisi nedir bu?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• git konuş ne bakıon de :D

1|0
    0|0
    • desem mii

• ya çok zaman geçince unutmuşum k bakma :D ya bak sen şöyle yap eğer bu çocuktan hoşlanıyorsan aranızda da böyle bakışmalar oluyorsa git ona onunla birşey konuşmak istediğini söyle yalnızken ama sonra da içini dök. okul çıkışı falan yap bunu ki zaman geniş olsun istediğini söyleyebilesin.

• doğru diyorsun canım aslnda

Erkekler Ne Diyor 2

• senin yaşadıklarını okul döneminde bende yaşardım ama çok güzel duygular bende aşık olduğum bir kız vardı hep onu hayal eder teneffüste onu bulup bakışır ve takip ederdim çokta heyecanlanırdım görünce bir kaçgün sonra teklifi yolardım oda ok dedimi sevinçten uçardım ey gidi günler ey

1|0
    0|0
  • bu iş olur hacılar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Anlattığın gibiyse senden hoşlanıyor ama senin anında çok ezik kalacağını düşünüyor

1|0
    0|0
    • ezik kalıcak bir tip değil :))

Yükleniyor...