Hani şu nadiren etrafta gördüğünüz kuul cocuklar :D

Acaba burda birileri varmı o şekilde .Dershanemde 1 çocuk var yani erkek olmama rağmen yüzü gayet hoş gördüğümde enazından 1 kere bakıyorum giyimi felan herşeyi harika yani :D

Bende ne kadar o şekilde olmasada kendime has tarzım var yani etrafta ilgi çekmek için illede o zamanın modasını giymek istemiyorum .Bi şekilde yolda giderken enazından sadece bakılmasını istiyorum bana önerisi olan kızlar varmı kıyafet konusunda?

Güncellemeler:
Yokmu böyle insanlar aramızda :(

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• bu sabah kizin biri yicek gibi bakti, sonra iki kiz bakışip gülüştüler . sonra bambaşka bir kiz selam yakişikli diye boynuma atladi, baktim şehrin tüm kizlari arkada ben önde koşuyoruz parçalıucaklar beni, Sonra alarm çaldi falan hazirlanip işe gittim

0|0
    0|0
    • Ahah :D iyi geldi bu yani merak ediyorum şu bütün kızların dilinde dolanan çocukları nedir yani bu işin sırrı tipim az çok var ama nasıl böyle oluyorlar :D

• best of model:D

Kızlar Ne Diyor 1

• özgüven 1. sırada gelir... gömlek içine t shirt güze lbir kot tamam erkeklerin işi ne ki

0|0
    0|0
    • Yani genelde benim giyim şeklimde böyle oluyor.Resmimdeki gömlek tarzı 2-3 gömlegim daha var altına desenli bordo tişört güzel gidiyor .Onunda altına kot ve converse.

Tabi sorun şurdaki bana yine bakan var yani yolda yürüsem bile enazından kızlar arkadaşının kolunu dürtüp şuna bak demişlerdir ama nasıl ismim sürekli onların ağzında olur onu anlamak istiyorum.

Mesela çağatay diye çocuk var.Sınıftaki kızlar artık öyle bir anlatıyorlarki çocugu.

• abartma ablam tamam:D

• haha tamam :D

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...