Başkaları sizin hakkınızda ne düşünüyor olabilir?

Arkadaşlarınız yada diğerleri sizin hakkınızda ne düşünüyor olabilir?

link

0|0
30|26

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 30

• Eğlenceli

İnsanlar sizi canlı, neşeli, hayat dolu, çekici, kabiliyetli, ve herzaman ilgi çekici bulurlar. Dikkatleri üzerinizde toplarsınız. Hiç bir zaman aşırıya kaçmazsınız. Aynı zamanda mütevazi, iyi, anlayışlı ve etrafındakilere neşe veren biri olarak algılanırsınız. Birçoğu sizi akıllı, yetenekli ve aynı zamanda mütevazi bulur. Siz hemen ve kolayca arkadaş edinemeyebilirisiniz ama daimi ve güçlü ilişkiler kurmak konusunda üstünüze yoktur. Sizin birine güvenmeniz ve onu benimsemeniz hayli zaman alacaktır ama bir kere güvendikten sonra asla kimseyi yarı yolda bırakmazsınız.

Iste bu beee

1|0
    0|0
  • Başkaları sizi heyacanlı, havai, etkileyici bir kişiliğe sahip biri gibi görürler, hızlı kararlar alan doğal bir lider gibisinizdir. Ama bu kararlar her zaman “en doğruları” olmayabilir. Insanlar sizi güçlü ve riske girmeyi seven, birşeyi ikinci kere denemekten kaçınan, maceracı biri olarak görürler ve sizinle vakit geçirmekten hoşlanırlar. Tam anlamıyla sosyal ortamların aranılan simasısınız.

0|1
    0|0
  • Eğlenceli

İnsanlar sizi canlı, neşeli, hayat dolu, çekici, kabiliyetli, ve herzaman ilgi çekici bulurlar. Dikkatleri üzerinizde toplarsınız. Hiç bir zaman aşırıya kaçmazsınız. Aynı zamanda mütevazi, iyi, anlayışlı ve etrafındakilere neşe veren biri olarak algılanırsınız. Birçoğu sizi akıllı, yetenekli ve aynı zamanda mütevazi bulur. Siz hemen ve kolayca arkadaş edinemeyebilirisiniz ama daimi ve güçlü ilişkiler kurmak konusunda üstünüze yoktur. Sizin birine güvenmeniz ve onu benimsemeniz hayli zaman alacaktır ama bir kere güvendikten sonra asla kimseyi yarı yolda bırakmazsınız.

1|0
    0|0
  • Doğuştan Lider

Başkaları sizi heyacanlı, havai, etkileyici bir kişiliğe sahip biri gibi görürler, hızlı kararlar alan doğal bir lider gibisinizdir. Ama bu kararlar her zaman “en doğruları” olmayabilir. Insanlar sizi güçlü ve riske girmeyi seven, birşeyi ikinci kere denemekten kaçınan, maceracı biri olarak görürler ve sizinle vakit geçirmekten hoşlanırlar. Tam anlamıyla sosyal ortamların aranılan simasısınız.

0|0
    1|0
  • 0|0
    1|0
  • Doğuştan Lider

Başkaları sizi heyacanlı, havai, etkileyici bir kişiliğe sahip biri gibi görürler, hızlı kararlar alan doğal bir lider gibisinizdir. Ama bu kararlar her zaman “en doğruları” olmayabilir. Insanlar sizi güçlü ve riske girmeyi seven, birşeyi ikinci kere denemekten kaçınan, maceracı biri olarak görürler ve sizinle vakit geçirmekten hoşlanırlar. Tam anlamıyla sosyal ortamların aranılan simasısınız.

...

Peh:))Çok saçma..

0|0
    0|0
  • Ne düşünürlerse düşünsünler umrumda değil beni böyle kabul etmeyenler hayatımdan gidebilir benden kıymetlisi yok :o)

0|0
    0|0
  • Doğuştan Lider

0|0
    0|0
  • pek kötü düşündüklernı sanmam

0|0
    0|0
  • Bana kesin bu kız çok dengesiz bir mutlu bir mutsuz diyolardır değişik diyolar benim için hayır nerem değişik anlamadım gitti :)

0|0
    0|0
  • kibirli. tanımadıklarından..

2|0
    0|0
  • kimisi yanlış tanımışım diyordur

0|0
    0|0
  • eğlenceli olduğumu düşünüyorlarmış,sağolsunlar :D

0|0
    0|0
  • doğuştan lider dedi

0|0
    0|0
  • rahat , kaygısız , vurdumduymaz , şımarık. Çokta umrumdaaa :)

0|0
    0|0
  • mızmız olduğumu düşünürler hep :) bu arada profil fotona koptum :D çok yaratıcı :D

0|0
    0|0
  • güler yüz polyana hep iyiyi düşünen insan :)

0|0
    0|0
  • dogustan lider

sosyal ortamin aranan yuzuymusum :D

0|0
    0|0
  • herkeste doğuştan lidermiş masallah :D

0|0
    0|0
  • Kimin umrunda ne düşünürse düşünsen, ben kendimi biliyorum. Canları cehenneme.

0|0
    0|0
  • Ön yargılar muhakkak vardır ama kendimi biliyorum ya sorun yok

0|0
    0|0
  • Duyduklarimi soyluyorum cana yakin eglenceli ve sır küpü

0|0
    0|0
  • doğuştan lidermiş

0|0
    0|0
  • benim soru ile alakam yok nick hoşuma gitti.. =))

0|0
    0|0
  • Çok soğuk birisi olduğumu düşünüyolar

0|0
    0|0
  • Şizo.

0|0
    1|0
  • ne düşündükleri umurumda değil.

0|0
    1|0
  • ne düşünürse düşünsün çokta tın

0|0
    2|0
    • mızıkçılık yapma =) alt tarafı bir test bu =)

• Doğuştan Lider

Başkaları sizi heyacanlı, havai, etkileyici bir kişiliğe sahip biri gibi görürler, hızlı kararlar alan doğal bir lider gibisinizdir. Ama bu kararlar her zaman “en doğruları” olmayabilir. Insanlar sizi güçlü ve riske girmeyi seven, birşeyi ikinci kere denemekten kaçınan, maceracı biri olarak görürler ve sizinle vakit geçirmekten hoşlanırlar. Tam anlamıyla sosyal ortamların aranılan simasısınız. şöyle bişey çıktı ama ben hiçte öyle değilim

• Teşekkür ederim.=)

• ne düşünüyolarsa düşünsünler..

0|0
    0|0
  • eğlenceli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Kibirli

Başkaları sizi dikkatle başedilmesi gereken biri gibi görüyorlar, dışarıdan ben merkezci, kibirli ve baskın karakterli olarak algılanıyorsunuz. Onlar, size özenip sizin gibi olmak isteyebilirler ama asla size güvenmezler ve sizinle ilişkiye girmekten kaçınırlar. Ama özgüveniniz o kadar yüksektir ki başkalarının dediklerine pek kulak asmassınız.

tuhaf ! ..

0|0
    0|0
  • Kibirli

Başkaları sizi dikkatle başedilmesi gereken biri gibi görüyorlar, dışarıdan ben merkezci, kibirli ve baskın karakterli olarak algılanıyorsunuz. Onlar, size özenip sizin gibi olmak isteyebilirler ama asla size güvenmezler ve sizinle ilişkiye girmekten kaçınırlar. Ama özgüveniniz o kadar yüksektir ki başkalarının dediklerine pek kulak asmassınız.

Beklediğim gibi çıktı.

0|0
    0|0
    • benimki hikaaye gibi geldi yahu.

• Sizin birine güvenmeniz ve onu benimsemeniz hayli zaman alacaktır ama bir kere güvendikten sonra asla kimseyi yarı yolda bırakmazsınız.

külliyen saçmalık.

• dedim ya canım benim saçmalık.

• Benimki böyle çıktı, başkalarının dediklerine kulak asmama dışında alakası bile yok... :)

Kibirli

0|0
    0|0
  • Doğuştan Lider

Başkaları sizi heyecanlı, havai, etkileyici bir kişiliğe sahip biri gibi görürler, hızlı kararlar alan doğal bir lider gibisinizdir. Ama bu kararlar her zaman “en doğruları” olmayabilir. İnsanlar sizi güçlü ve riske girmeyi seven, bir şeyi ikinci kere denemekten kaçınan, maceracı biri olarak görürler ve sizinle vakit geçirmekten hoşlanırlar. Tam anlamıyla sosyal ortamların aranılan simasısınız.

0|0
    0|0
  • Çekingen

Arkadaşlarınız sizi özenli ve detaycı bulurlar. Sizin çok titiz ve aşırı derecede dikkatli olduğunuzu düşünürler. Gözden kaçırdığınız bir şey olursa birçoğu hayrete düşer. Siz herşeyi en ince detayına kadar kontrol eden biri olarak akıllarda yer etmişsinizdir. Bazıları utangaç, gergin, çekingen, ürkek olduğunuzu düşünürler. Genelde problemlere odaklandığınız için bazıları tarafından sıkıcı bile bulunuyor olabilirsiniz. Sadece sizi çok iyi tanıyan insanlar böyle olmadığınızı bilirler.

0|0
    0|0
  • link

0|0
    0|0
  • Kibirli

0|0
    0|0
  • Doğuştan Lider

0|0
    0|0
  • Kibirli

aynen öyle :D

0|0
    0|0
  • Geçen günkü soruda olduğu gibi, yine 1 kişi hariç böyle düşünürler :)

link

0|0
    0|0
  • benim arkadamdan baya bi konusuluyorr bunu ben biliyorumm ! cünkü kankam dedigim kiz bilee azima sictii

0|1
    0|0
    • Eğlenceli

İnsanlar sizi canlı, neşeli, hayat dolu, çekici, kabiliyetli, ve herzaman ilgi çekici bulurlar. Dikkatleri üzerinizde toplarsınız. Hiç bir zaman aşırıya kaçmazsınız. Aynı zamanda mütevazi, iyi, anlayışlı ve etrafındakilere neşe veren biri olarak algılanırsınız. Birçoğu sizi akıllı, yetenekli ve aynı zamanda mütevazi bulur. Siz hemen ve kolayca arkadaş edinemeyebilirisiniz ama daimi ve güçlü ilişkiler kurmak konusunda üstünüze yoktur. Sizin birine güvenmeniz ve onu benimsemeniz hayli za

• kibirliymişim

0|0
    0|0
  • ben mi kibirliyim hadi canım.

0|0
    0|0
  • bunlara takılırsan hapı yuttun herkes ayrı telden çalıyor başkalarının ne düşündüğüne göre yaşarsan pilin bitmiş dmeketir

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Hiç kimse umrumda degil ne düşünürlerse düşünsünler

0|0
    0|0
  • farkedermi 7ucuolanvarmı herkez kendi düşüncesinden ibaret ken bi başkasın düşüncesi

0|0
    0|0
  • çok ta tenis derler ya

0|0
    0|0
  • kim ne düşünürsen düşünsün aman bee

0|0
    0|0
  • testi yapmak konusunda tereddüt ediyorum :dd

0|0
    0|0
  • kibirli :D

0|0
    0|0
  • önce şunu sorman lazımdı bence kardeş başkalarını takıyor musun asla :D

0|0
    0|0
  • Çokta fifi

0|0
    0|1
  • Bilgili , kültürlü , afilli

0|0
    0|0
  • Doğuştan Lider

0|0
    0|0
Yükleniyor...