Spora gitmek istiyorum. Sizce hangisi?

Fitness a gitmeyi düşünüyorum kadın erkek karışık olana mı gitmeliyim yoksa sadece kadınların olduğuna mı? 💃💃💪💪🏃🏃

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece 25-29 yaş aralığında kadınların gittiğine git.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• kadınların olduğu yere git çünkü erkekler çok abaza cidden ben de fitnessa gidiyorum güzel kız geldi mi öküz gibi bakıyorlar

1|0
    0|0
  • Fitness git

0|0
    1|0
  • Erkeklerle gitte gör ebenin. . . yazık erkeklere gitme herkes kaşıntılı oluyor kızlara hava atmak için milletin huyu değişiyor

0|0
    1|0
  • Spo yaparken etrafi takmaman lazim. Eger rahatsiz olacagini dusunuyorsan hemcinslerinle git. Sadece spora odaklan rahat et.

0|0
    0|0
    • Orda şişko teyzeler oluyor genelde 😒😒

• Karisik gideceksenizde kaliteli yere gidin. Kekolarla karsilasma sansiniz azalir biraz.

• Macfit kötü mü ki 🙈🙈

• Karma olana git

0|0
    0|0
  • büyük şehirde yaşıyorsan karışık olana gidebilirsin

0|0
    0|0
  • Kadın erkeğe git kesinlikle inanılmaz teşvik olursun...

0|0
    0|0
  • Kaslı bir erkeğin gelip senle ilgilenmesini istemiyosan sadece kadınlarınkine git derim. Malum bizim beynimiz öyle çalışıyor. Yardıma ihtiyacı olan bir kız-yardım-konuşma faslı-hoşlanma faslı-son

0|0
    0|0
  • Yogaya git. En güzel spor

0|0
    0|0
  • sen nerede rahat edeceksen oraya git

0|0
    0|0
  • sen bilirsin artık.

0|0
    0|0
  • Bide oyle bolumlerimi varmıs asd

0|0
    0|0
  • sadece kadınların olduğuna :D tabi

0|1
    0|0
  • Şimdilerde sadece kadınlara özel salonlar daha güzel :) erkeklerinki kötü oluyor genelde :)

0|0
    0|0
  • karar senın ya abaz a larla yaparsın ya da şişman teyzelerle.

0|0
    0|0
  • Bizim burada yeni açıldı çok ucuz karışık 250 lira ☺ gel buraya yazil

0|0
    0|0
  • Karmaya git

0|0
    0|0
  • Erkeğe gitme :) Zaten çalışınca testo fırlıyor bir sıkıntı çıkmasın sonra :)

0|0
    0|0
  • Badybulding

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sadece bayanların oldğna git bnce abaza çok olur öyle yerde kendini daha iyi hissdrsn

1|0
    0|0
  • kadınların olduğuna

1|0
    0|0
  • Karışık git olmaz bişi

0|0
    0|0
  • Kadinlarin erkeklerin ayni mekanda olup bayanlarin bolumu ayri olanlar var onlarada gidebilirsin bende ariyorum İstanbul icimi ariyodun?

0|0
    0|0
  • sorman hata bayanlara git erkeklerin oldugu ortamda rahat edemezsın birde salonlarda yürüyenler çok oluyor aman uzak dur

1|0
    0|0
Yükleniyor...