Squat ile ilgili bilgisi olan var mı?

Kısa zamanda çok kilo verdim, Squat yapmak istiyorum ama ağırlıklı mı ağırlıksız mı başlamalıyım? Ayrıca evde başka neler yapabilirim sıkılaşmak için?

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• ilk hafta düşük ağırlıkla başla, ama daha sonra mutlaka arttır, deadlift yapabilirsin kalça ya vurur o da, lunge yapabilirsin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl kilo verdiğini anlatırsan...

1|0
    0|0
    • Doğum sonrası düzensiz yemek düzensiz uyku aşırı hareketle istemsiz olarak kilo verdim. 7 ayda 20 kiloya yakın

• İşe yarar ama doğru yap yoksa dizini sakatlarsın. Hadi kolay gelsin. ;)

• Anlaşıldı :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Az kilo çok tekrar yap mesela ben kas geliştirmek için 80kg le yapıyorum kendi ağırlığımı da eklersem ayaklarıma 140kg lık ağırlık veriyorum ama sen bayan olduğun için pek ağır yapmana gerek yok yeni başıcağın için ağırlıksız 15-20 tekrarlı yapmanı tavsiye ederim sonraki aylarda ağırlık arttırırsın

1|0
    0|0
  • ağırlıksız vücut agırlıgınla çalışmalısın zaten zorlanırsın 5 kilo ile çalışsan bile. 10 kere yaparak 3 set yapsan gayet iyi olur

0|1
    0|0
  • Got gelistirmek icinn yapiyolar sanirim

0|0
    0|0
  • Oturaklı tuvalet iyi olabilir efendim

0|0
    0|0
  • buyur nasıl yardımcı olayım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hayir agirliksiz basla vucudun alissin.
    sonra yabas yavas agirlikla calis.

1|0
    0|0
  • Başka ağırlıksız başla zamanla vücudun buna alışınca hissedeceksin zaten eline 2 kiloluk dumbelları alırsın sonra alışınca da set sayısını arttırırsın böyle kademe şeklinde git. Sabah koşu yapabilirsin eliptik, bisiklet falan olabilir sıkılaşmak için

1|0
    0|0
Yükleniyor...