En sevdiğiniz kişilerin ölümüne hazırlıklımısınız?

bir anda hayatta en değer verdiğiniz kişi mesela anne,baba,abi,abla,koca,sevgili vs. öldü.neler hissedeceğinizi biliyormusunuz?acaba bu ölümü kabul edebilecekmisiniz.?bir gün mutlaka yaşayacağınız bi gün bu.

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Bunu hic düsünmem, ama bugün aklima bu konu geldi ve düsündüm. Hayatta kim lse en bügük aciyi yasarim, en cok yikilirim diye düsündüm, ve cevabim annem ve sevgilim. bunlarin ikisi olmasa ben yasayamam, hic böyle seylere hazirlikli degilim acikcasi.. Insallah Allah onlara, sadece onlara degil, her sevene ve sevilene uzun ömürler verir insallah.. her an hersey olabilir, her günü, her ani yasamak lazim, tadini cikarmak lazim, kimseyle küsmemek lazim.. bir insani nekadar sevdigimizi ona söylememiz lazim, artik cok gec olunca insan anliyor bunlari malesef

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Değilim ama düşünmeden de edemiyorum.

0|0
    0|0
  • hazırım

0|0
    0|0
  • hayır.. her şey bir emanet tamam ama nasıl hazır olunabilir ki? Allah yokluklarını göstermesin..

0|0
    0|0
  • normalden farklı olarak; doğduğumdan beri yanımda olan, yanımda olacakları seçemediğim insanlardansa sonradan seçerek, severek, güvenerek hayatımda yer edinen insanlara daha bi üzülürüm gibi geliyo.

0|0
    0|0
  • Malesef değilim :(

0|0
    0|0
  • Allahım korusun.

0|0
    0|0
  • Her daim hazırımdır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1