Kapat

Amino asit bozulurmu?

Benim sporcu gıdaları ile çok fazla bilgim var ama bir şeyi bilmiyorum ve şuan o bana lazım. Benim 4 ay önceden aldığım amino asit var 300-400 tabletim felan kaldı bu 4 aydır kullnmıyorum ben. ambalajını açtım ama kendi kutusunda duruyordu. Bi bilgisi olan varmı? bozulurmu?

Güncellemeler:
Üzerinde son kullanma tarihi yazmiyor. Renginde bi degişme yok. Ve ilk aldigimdada kokusu berbattı. Arimasz yani. Ve kokusu hala ayni. Yani degisme yok. Ambalajı açilms sekilde kutusunda kapali 4ay durdu

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• amino asit bozulmaz hatta son kullanma tarihinden sonra 2,3 ay daha kullanılabilio bildigim kadarıyla

0|0
    0|0
    • üzerinde son kullanma tarihi yok :D yani bozulmaz eminmisiin? yoksa tahmin mi?

• hangi amino asiti kullanıyorsun ?

• Weider ultra amino en kral aminoasit. Piyasada 290. 90yazmissim 290 olcak o :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Eczacılara, kimyagerlere ya da spor hocana sorsan daha iyi bilgi alırsın.

0|2
    0|0
  • hayır bozulmaz

0|0
    0|0
  • Kullanmayın oyle zararlı seyler saglıklın olun dogal olun :( uzmeyın benı ya :(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Hocam ne gerek var, protein tozu yada aminoaside? vucut doğal yollardan da yapılur, sadece daha uzun sürer ama daha kalıcı olur, ne kadar doğal dense de, vucudun ihtiyacından fazla miktarda besini zorla vucuduna yediriyorsun, ve olması gereken zamandan çok daha hızlı şekilde kasları geliştiriyorsun,

Bir kere çabuk yaşlanır vucudun,

ikincisi ve en tehlikelisi; İnsan kalbi Ortalama bir kas gücündeki insanın vucudunu besleyecek güçtedir, sen çok fazla kas yaparsan o kalp gücünden çok daha fazla kası beslemek zorunda kalıyor,

Yani şöyle hayal et MURAT 124 motorunu Tır a tak arkası da yükle dolu olsun ve gaza bas gitmeye çalış bir süre sonra dumanlar gelir, motor yanar muhtemelen...

İnsanda da bu kalp krizi şeklinde olur, o yüzden dikkat et derim, ben de sporcuyum bu arada, ama asla yapay bir şey kullanmadım, he - man gibi vucudum da olmadı ama gayet iyiyim böyle :)

0|0
    0|1
    • amino asitler ve protein tozları peynir altı suyundan üretilir bu yuzden dogaldır ve kanıtlanmış hiç bi zararı yoktur

• Tamamen dogal o senin dedigin yonden sıkıntı yok. Ben omur boyu spor yapcam bende bu zarari olmaz. Sporu brakinca yaslanma olur ve benim brakmaya niyetim yok. Tek sorun proteinin yapitaşı buyuk oldugundan bobrekden zor suzuluyor. Bobrek tasi olma olasiligi var sadece. Onuda bol sub icerek kontrol altina alabilirsin

• Bilgm var dedin digerleri ilede ben hardline whey 3matrix protein tozu kullaniyirm body yapiyorum ve kilom yok yag asla yok kas ile kilo aldm ve evde ugrastm 3ay 2 kilo felan aldm sonra salona yazldm o siradada tozu aldm etkisini gisterdi kaslarm agirlk yapti birde hardline pro gainer alcam ikisini bir kullncam sadece antreman oncesi sonrasi kisaca şu an 70,5 kiloyum ben karbonhidrat tozunuda alrsam vucuduma ne grnm verr kaslarm gogs kaslarm dolarmi kollar kalinlasirmi hedefm 2 3 kilo ile kaslarmn bir olmasi ya sence kardesm cevap verrsen sevinrm cnki cevabi benim icin onmli...

0|0
    0|0
    • Tabiki etkisini gorursun gogus felan siser. Ama benim tabsiyem harline kullanma. O çin malı. Onu kullancagina nesquik ic ayni degeri gosterir. 3-4kilobalirsin ama o kas olmaz. Vucud su toplar sen kas yaptm sanarsin. Benim tavsiyem karbonhidrat olarak gaspari real mas yada multipower power gym zell max plus2 kullan. Protein olarakda nitro tech tavsiyemdir

• İste sorun şu ki kaslar belirginlesir ama 2ay sonra tekrar iner

• Beslenmeme dikkat edersem gitmez kaslar kolay kolay ve karbonhidrattan alcagm kilo hic gtmez kollarda gogslerde sisikligini korur ama dedigin gibi yumusar

• Üstad beni bağışla ama foton şoplanmış gibi.

0|1
    0|0
    • soş felan yok ve Kimin ne düşündüğü umrumda değil. Benim bi vücudum var senin dediklerin bunu değiştirmeyecek

• Neyini kıskanıcam senin ?

• öyle birisi var ama o sen değilsin

• Ağzını kapalı tutuysan doğru şekilde muhafaza ettiysen bozulmaz. Sonuçta 400 tablet kaldıysa 1000 tabletlik birşeydir o 4 ayda zaten bitmez.Aşağı yukarı 1 yıl olması lazım kullanım süresi. Ama yinede üretici yada pazarlamacı firmayı ara konuyu onlarada bir sor hem öğrenmiş olursun, protein için 1 yıldan fazla.

0|0
    0|0
  • Her ürünün ambalaj ömrü ve açıldıktan sonra bir kullanım ömrü vardır. Mesela protein için ambalajı açtıktan sonra 2-3 ay içerisinde tüketmen önerilir. Amino asit için nedir bilemem ama bir süresi olduğu kesin ;)

0|0
    0|0
  • o degılde ben bu karbonhıdratı içemıyorum tam olarak midem bulanıyor çözüm nedir?

0|0
    0|0
    • aromalı mı?

• Aynisini yada miltopower gym zell plus2 al

• Yada aynisini kullan. 2.si proteinle iyi gider

• Yok usta bozulmaz bende whey protein içtim son kullanma tarihine 2 gün vardı hiç birşey olmadı.Bu arada kreatin kullanan varmı arkadaşlar aranızda

0|0
    0|0
  • Amino asitler bozulur bilgin olsun. Bozulmaz diyen arkadaş, yanlış bilgi vermiş. Belli bir süre sonra küfte yapar dışarda kalan aminoasitler ve zehirlenebilirisin. Dikkatli ol!

0|0
    0|0
  • b vitamini gibi mi koyuyor yoksa bozuk yumurta gibi mi

0|0
    0|0
  • Riske girme.

0|0
    0|0
  • bozuluyo hocam..son kullanma tarihi vardır biyerlerde..olmadı kokusuna bak bozulunca kokuyo

0|0
    0|0
  • Epey bi bilgin varmış birader;)

0|0
    0|0
  • tamamen açık kalmadıysa bir kutuda kapalı muhafaza ettiysen bişey olmaz

0|0
    0|0
  • arkasında yazmıyor mu kullanma tarıhı. Sıcakta bozula bılır belkı kontrol et

0|0
    0|0
    • Yazmiyor malesef

• dolapta ıse bışey olmaz sanırım ama dışarda sıcakta durursa bolula bıler

• Oda sıcaklığında. Renginde bi degisme yok

• Amino asit, ''amino asit bozulurmu?'' diyenlere bozulur, bozulursa servis çağır... :D

0|0
    0|1
Yükleniyor...