Bir kızın basit olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Erkekler bu sorum size.

Çevrenizden bir kızın basit olduğunu ya da olmadığını nasıl anlarsınız?

Bir de çevrenizdeki kızın basit olmadığını size göstermesi için ne yapmalı? Ya da siz ne yapmasını isterdiniz?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Zaten giyimi konuşması belli etsede görüntüsü kesin sonuç vermez.2 konu açarım işte o zaman çok net anlaşılır

0|0
    0|0
  • çıktıgı erkekle daha tanımadan sevişmeye başlıosa basittir , aldatıyosa basittir , gözü dısardaysa basittir , yalanı alışkanlık haline getirdiyse basittir , sadakatsizse basittir erkeklere yavsıosa basittir falan filan bunları yapmıosa basit değildir kız gibi kızdır :)

0|0
    0|0
  • Ben bir kızın basit olup olmadığını konuşmasından, giyiminden, bakışından anlayabiliyorum. Genelde de yanılmıyorum.

Basit olup olmama bence kendine güven ve kültürle ilgili bir şey. İnsan boşsa basittir.

0|0
    0|0
  • Konuşmasından, gülmesinden, tavırlarından anlaşılır zaten.

Ağırbaşlı, mantıklı ve yerinde davranan kızlar zaten basit olamaz.

0|0
    0|0
  • çevremdeki bir kızın basit olduğunu dedikoduyla anlarım nasıl anlayalım . tanıştığım bir kız benden çok soru sorup benden çok gülüyosa ordan anlarım .

0|0
    0|0
  • basit olan kızın hal ve haraketleri herşyi ortaya koyar zaten anında anlarsın

0|0
    0|0
  • amuda kalkıp halay çekebilmeli

0|1
    0|0
  • basitse basittir ama çok iyi gizleyenler olabilir. bunun hatunu erkeği de yok yani her iki tarafta da var böyle tipler. bir şekilde anlaşılır kesin şundan demek özellikle gizleyenler için zor.

0|0
    0|0
  • Anlayamam ben öyle ilk bakışta öküzüm tanımam lazım dış görünüşe olmaz o iş.

0|0
    0|0
  • bazıları basit sever ama zaten çoğu basit.

0|0
    0|0
  • ilk dakikadan sırnasıyosa basittir,

0|0
    0|0
  • Insanlara bakisi mantiksiz dusunmesi ve hareket etmesi rengini belli eder

0|0
    0|0
  • hal hareketleri ve konusmasından 2 dkkada anlarım

0|0
    0|0
  • Gözleri oynuyordur

0|0
    0|0
  • Birleşik ve türemiş değilse basittir

0|0
    0|0
  • herşeye gülüyosa ve çok kibirliyse basittir..

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...