Hayatınızda yediginiz en sağlam dayak .

ben 11 yaşında iken internet kafede yemistim cocuk beni monitöre yapıştırmıştı gözüm morarmıştı bide abim morartmıştı.

Dipnot Gecen yaz beşiktaş metrosundan geçerken bi cocuk gözümü kesti sigara içiyordu yanından geçerken sigara dumanını üzerime üfledi gözüne baktım ve elektirik aldıktan sonra sağlamından yumruk attıktan sonra birbirimize girdik ve Kafa darbesi aldım ama cocuk bilmiyordu saçlarımın kask görevi gördügünü :haha :D Kendimi Xmenden juggernaut gibi hissediyorum :D

Güncellemeler:
Kafa yemek güzeldir özellikle kafanızda kask varsa haha :)

Puanlarsanız sevinirim canlar :)

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• en son ilk okul öğretmenimizden sınıfça yemiştik o dayağın en iyisini eskiden eti senin kemiğii benimdi ama hoca kemikte bırakmamıştı sona okul karışmıştı ailem ve diğer öğrecilerin aileleri baya tartışma çıkarı aaayyy beim canım babam ben çocuğuma yüksek sesle seslenmedim incinmesin dye dövdürmem dediydii oyyş babam benimmm...

0|1
    0|0
  • Bir gün yurtta elektrikler kesilmiş, erkekler abaza eylemi yapıyorlardı. Çömez olduğum zamanlardı ne olduğunu anlamamıştım. Güvenlikçi amca kız olduğunu anlamasınlar

kapşonunu giy, hemen odana git dedi. Onu dinledim. Kapşonu giydim koşarak tam bloğuma gidiyordum ki birden önümde iki tane erkek birbirine girdi. Sonra üç, dört, beş... kavga büyüdü kim olduğunu görmedim ama içlerinden biri gözüme sağlam bi yumruk attı. O anda gözümde şimşekler çaktı:) Bi müddet mor gözle dolaştım:( Soranlara da kapı çarptı dedim :)

0|1
    0|0
  • beş yaşındayken piknik yapcam diye arkadaşımla ormana gitmiştim. Annemden yediğim tek ve hayatımda yediğim en sağlam dayaktı.

0|1
    0|0
  • lisede arkadaşın birini linç ediyolardı,herkes film izliyo gibi bakıyo

koştum "salaklarrr,manyaklarrr,durun beee" diye bağırdım kimse beni tınlamadı

deli cesareti çocuğun üstüne kapandım ama adamlar beni farkedene kadar bi tekme yemişim tadına doyulmaz

o karnım,sırtım kaç ay ağrıdı bilmiyorum

0|1
    0|0
  • bende babamda yedim :)

0|1
    0|0
  • Abimden yedim ,oda ben ona sandalye atmışdım kafasına ..Haketdim yani

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 14 yaşında caminin avlusunda yemiştim :/

0|1
    0|0
  • Lisedeydi sanırım okul bitiminde tek çıktım o gün işim olduğu için baktım arada bizim okuldan birisini kıstırmışlar çocuk daha ufak acıdım dedim bir noluyo diye sorayım. Hayırdır diyecektim ki demez olaydım en son hatırladığım kafamı arabanın altına soktukları. :D

0|1
    0|0
  • Galatasarayın şampiyonluk gecesi abimle birlikte anacaddeye doğru giderken etrafımızı 8-10 fenerli sardı abim belinden silahını çıkararak gelin ulan i... sürüleri diye bağırdı ve bağırmasıyla birlikte fenerliler arkalarına bakmadan kaçtılar :D :D işin ilgnç yanı silah kurusıkıydı nasıl yediler ama :D

0|1
    0|0
    • ahkihkıoh :D

asdas

• bir keresinde de sınıf arkadaşım anneme küfür etti benim de en hazetmediğim şeydir bu küfür yumruk attım duvara çarptı yere düştü ondan sonra yüzüne bir tekme attım çocuk bayıldı sonuç olarak disipline gittik ama Allaha şükür yırtmıştık

• aptal bir şeker yüzünden babam dövdü asla unutmam

0|1
    0|0
  • güzel kafa yemişliğim vardır, ani olunca sürpriz faktöründen faydalanmıştı ama sonra ben de yardırmıştım ona tabi burnumdan kan gele gele.

1|1
    0|0
  • İlk okul 4te yemiştim öğretmenden öğretmenlere bu yüzden kılım, şerefsiz bir tokat attı yere düştüm 3 gün okula gitmedim

0|1
    0|0
  • o saçlarına bir çakmak çaksaydı görürdün

0|1
    0|0
Yükleniyor...