Kapat

Acaba kurs ehliyet için belgelerimi hazırlamışmıdır ki.

aramak istemiyorum çünkü sınav gününün akşamı arayıp sonucu öğrendiğimde belgeler hazırlanınca biz size mesaj atacağız dediler. ama nedense numaramı 2897332 kez vermeme rağmen haber vereceğiz deyip hiç birşey mesajla haber verilmedi. şimdi yine öyle olacağını düşünüyorum. 3 gün oldu. yarın 4. gün. arasammı ? ayıp olacak böyle üst üste arıyorum falan. bir yandanda 1 gün geçsin 2 gün geçsin düşüncesiyle bekliyorum ama bir yandanda acaba çıkmışmıdır diye merak ediyorum. 3 günde çıkarmı acaba? hazırlanırmı belgeler?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Dayan odalarına, nerde benim dosyam, sınav sonuçlarım de, bunlar parayı alır, seni ehliyet almışsn almamışsın umursamazlar.

1|0
    0|0
    • ahahshahhs sinav sonuclarimdan haberim var. sadece ehliyet icin belgeleri bekliyorum :D onun icinde en iyisi hafta sonuna kadar beklemek. olmazsa dedigini yapip dayancam odalarina :///77

• Düşsün :D

• yarin kursu arayacagim. bu yapilmaz insana gece gece :DD

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• Belgelerin bu kadar acil olma sebebi ne ?

eninde sonunda oluyor. sen arabadan bahset. aldılar mı?

0|0
    0|0
    • olmasa bu kadar acele edermiydimki acaba?

• Bilmem ilk heyecandır belki de. paniklemene gerek yok. ne araba kacıyor. ne de ehliyetin.

olacak elbet. niye acele ediyorsun ?

acele edip trafige mi kosacaksın?

Bekle sabırlı ol biraz.

Alacaksın elbet

• ara ya isteyenin bir yüzü kara vermeynin 2 yüzü kara

0|0
    0|0
  • Merak ediyorsan ara sor bir daha, dövecek halleri yok ya :)

0|0
    0|0
  • ben olsam gıcıklıgına en son senin ehliyeti işleme koyardım

0|0
    0|0
  • Hazırlanır rahat tut içini

0|0
    0|0
    • ya hazırlanırda ne zaman. artık versinlerde onlarda kurtulsun bende rahatlayayım asdghasd 3 günde hazırlanmışmıdır acaba?

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• o kadar erken çıkmaz ki ehliyet:) bi 15 gün sürer işlemler. ben öyle biliyorum

0|0
    0|0
  • Hemen 3 günde hazırlayacaklarını sanmıyorum. Cuma günü ara ozaman belki hazır olur.

0|0
    0|0
    • cumaya daha koskoca 2 gün var :////////777777 o zaman ben bekleyeyim cumaya kadar.:DD

• Hemen 3-4 günde hazırlamazlar zaten.

Yükleniyor...