Boşanan kadınların durumları..?

ya boşanmış herşey bitmiş olan kadının peşini niye bu erkekler bırakmıyor sonuçlar hep cinayetle bitiyor...yorumlarınız bekliyorum arkadaşlar hayırlı akşamlar...

0|1
10|17

En İyi Kız Görüşü

• valla bende boşandım eski eşim hiç öyle bir davranışta bulunmadı :) bana sorarsan o cinayetler kişilerin cahilliğinden kaynaklanıyor sonuçta bitmiş bir ilişkide resmen neyin sahiplenmesi bu anlamış değilim o zaman bende şunu derim o cinayet işleyenlere sen erkeklik görevlerini yerine getirdinmi eşinin yerine koyup kendini empati yapabildinmi cevap büyük ihtimalle hayır olcaktır;)

bir şey cinayet sebebi olabilir eşini aldatıyorsa salak yerine koyup kocasını o zaman haketmiştir ama onun dışında erkeklerin hiç bir haklı yönü yok bu cinayet işleyenlerden bahsediyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• aşırı kıskanç ve takıntılı erkekler bunu yapıyor .br kadının hayatı onla beraber başlayıp son bulacak sanıyorlar heralde . halbu ki nasıl kendin hayatına devam ediyorsa elbette kadın da devam edecek .

0|0
    0|0
  • Sindirememe hazmedememe gibi birçok sorun var güzel başlık olmuş,çok sık rastlanıyor.. Dur denmesi lazım,madem öyle adam gibi evliyken kıymetini bileceksin,şerefsizliğe lüzum yok.

0|0
    0|0
  • Cehalet sadece.

0|0
    0|0
  • ben evlenip boşanmadım hatta evli bile değilim ama haklısın erkek peşini bırakır ama kıskanır erkek birisiyle görürse karışamaz ama ytkkta görürse karışır bence

0|0
    0|0
  • site polatlarla dolu

1|0
    0|0
  • Erkekler yenilgiyi kabul edemiyo

0|0
    0|0
  • Ben boşanmış bir kadın olarak yazayım o zaman. Bir kısım erkek eşine yuvasına sahip çıkmıyor.

Maddi manevi şiddet, aldatma gece hayatı ne ararsan var.

Sonra da ben her haltı karıştırırım ama sen yapamazsın psikolojisi.

Kamuoyuna mal olmuş ünlüler de var herkesin bildiği, ayrılıyor adam örneğin.

Sonra kadına sen evlenme çocuğumun anasısın diyor. Onu büyüt diyor. Kendi devam ediyor hayatına.

Bu adalet mi şimdi..Hanzoluk resmen. Ve Erkeklerin yetiştirilme tarzı sanıyorum.

Biraz aileden biraz toplumdan gelen bir olgu sanki. Erkek istediğini yapabilir, kadın kısıtlı.. Ayrıldın mı bırak gitsin herkes hayatına baksın.

Tesadüf bugünkü bir gazete bir sayfasında 4 tane kadın ölümünden bahsediyordu...

Bu kadınların çektiği nedir..? Buna bir dur demeli..Her erkek aynı değil elbet. Ama bunu yapan çok kişi var.

Saygı çerçevesinde hayatınıza devam edin.

Ben eski eşimle görüşmüyorum. İyi de yapıyorum. Arkadaş olunmaz ayrılınca, Ama hiç olmazsa insan gibi davranılmasından yanayım..

0|0
    0|0
    • peki ortada bir çocuk olsaydı yine de görüşmez miydin? ayrıca merak ediyorum gece hayatı, manevi şiddet filan...bunlar evlenmeden hiçbir şekilde anlasılmıyo mu? evlilik öncesi birbirinizi tanıma evresi 10 dakka filan mıydı

• görüşülcek eş var görüşülmeyecek eş var. size kötüsü denk gelmiş anlasılan. ayrıldığı halde ara sıra bulusup cocukla birlikte dısarı cıkan aileler biliyorum komsulardan. ama ayrıldıktan sonra çocuğunu görmeye dahi gelmeyen adamlar da biliyorum.

• Son söylediğinizi ,iyi biliyorum..Olmaz olsunlar...! Allah böylelerini çocuğa, eşe, yuvaya hasret bıraksın, gezsinler hep, öyle istiyorlar çünkü..

• cehaletten ve sapıklıktan

0|0
    0|0
  • eğitim şart

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Bir arkadaşım var evlenip boşanmış bir bayan

çalıştığı yerin sahibi 54 yaşındaki kart papaz kıza asılıyormuşdu

sonra bu olay yüzünden işten ayrıldı adam hala peşindeymiş

ben 7 sene bir kadının peşinden koştum en sonunda elde ettim diyormuş senide elde edecem

gel benimle yat sana 1 milyar felan verecem demiş :S

çok iğrenç insanlar var cidden ALLAH öyle pisliklerden korusun

0|2
    0|0
  • o cinayetleri kendilerine yediremedikleri için işliyorlar bosandıkları için degil.. boşandıkdan sonra eski karsının baska erkege gitmesine evlenmesine onun koynuna girmesini yediremedikleri için işliyorlar.. cahillikten başka birşey degil. hiç okumuş insanın karısını bu sebepden dolayı dövdügünü öldürdügünü gördünüzmü yok .. ama cahil insan herşeyi yapar.

0|0
    0|0
  • Karınla anlaşamıyorsan bırakacaksın arkadaş.Madem karın o kadar kıymetliydi herif olaydın da sahip çıkaydın çıktın baktın olmuyormu salıver gitsin o zaman

1|0
    0|0
  • gurur onur erkeklik durumu falan

ama bu tiplerin kafasındaki gurur onur falan erkeklik dediği şeyler normal insanların inandığı değil

egoistçe bişey.mantığı ruhu yok

yani adam boşandığı kişi için hala benm namusum falan diyo ama yol ortasında işkence ediyo :s

demek ki onun namus dediği,gurur dediği şey de bi yerde egoya dayanıyo.

0|0
    0|0
  • eğitim - kültür - yetiştirme tarzı :) ve illa boşanmış olması gerekmiyor öldürmek için yani boşanmış olmak birincil sebep değildir bence, çiftin arasında ki sorunun boyutudur. :) öyle bir lanse edildi ki toplumda her boşanma cinayetle sonuçlanıyor gibi bir kanı yarattı millette.

0|0
    0|0
  • kadınlar şikayet ediyolar polise. adam beni öldürecek hapse atın diyolar. polis senin cenazeni görmeden inanmayız diyor. o bakımdan erkekler öldürmeye devam edicek kadınlarda ölmeye. türkiyenin kanunu bu. başbakan boşuna mı diyor en az 3 çocuk yapın diye. kendiside biliyo böyle giderse doğuracak kadın kalmıcak. yasayı değiştirmek ağır cezalar vermek aklına gelmiyor dangalağın

0|0
    0|0
  • Ateş olmayan yerden duman çıkmaz...Bu devırde kımse eğıtımsız değil her kez az çok bırşeyler bılıyor ıyı araştırmaklazım bu yuvalar nıye yıkılıyor nıye cınayetler ışlenıyor hepsının sebebı aynı mı bunları ayrı ayrı değerlendırmeklazım psıkolojık olarak sıyıran eşlerı atlıyorum normaller ıçın dıyorum

0|0
    0|0
  • Adamlar sadist pampi

0|1
    0|0
  • kimisi kaderine kimiside kafasına göre takılıyor ...

0|0
    0|0
  • ölende en az öldüren kadar suçlu

itiraz eden maldır.

0|0
    0|0
  • sahiplenme duygusundan olsa gerek...

0|0
    0|0
  • kadınların işi zor cidden

0|0
    0|0
  • i*neliklerinden bırakmıyorlar

0|0
    0|0
  • Üzücü bir ülkem gerçeği işte

0|0
    0|0
  • açıkçası boşananlara baktığımızda genelde %80 hep eşi aldtattığı için boşanıyor...bunalrın %70 kadın aldatıyor %10 erkek .geride kalan %20 ise anlaşarak boşanma...bu yüzden günümüzde cinayetler işleniyor..tabiki böyle bir durumda iyi birşey değil hoş birşey değil git kardeşim boşa gitsin aç tazminatını..değmez elini kirletmeye...

0|0
    0|0
  • sıfır kilometre araç varken kim 2 el araç ister ki

0|0
    3|0
  • Radikal bir cevaba hazır mısın. Mesele boşanmaların kaynağı eskiden de erkekle kadın evleniyordu, ama eskiden kadınlar itaatkardı en büyük sorunlara göğüs geriyorlardı. Bugünkü kızlar evlenene kadar rahatlık için bin dereden su getiriyor, evlilikler de çürük oluyor bu şekilde

0|0
    2|0
Yükleniyor...