Barfiks sınav cekemiyorum?

Arkadaşlar barfiks hiç cekemiyorum şınavda 2-3 tane anca 1.81 boyunda 79 kiloyum omuzlarimin biraz genişlemesini istiyorum barfiks cekmem lazım barfiks demiri alsam ise yarar mi sizce hergun çekmeye çalışsam biri taktik verebilir mi? Spor salonuna gitmeye zamanım yok YGS sınavına hazirlaniyorum..

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• ben bile kız halimle 15 şınav çekiyorum 8 de barfiks (tek seferde ) besyocu farkı :dd

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim çekememenin bir nedeni kilon diğeri ise kollarında yeterli güç yok.

0|0
    0|0
    • İdeal kilom kaç? Ve o yeterli gücü nasıl elde edebilirim 3 aya kadar omuz sirtimin genişlemesini istiyorum önerilerin ne?

• Bench pres dumbell için evde uygun masa bulamıyorum yerde yapsam kaslarimim kasildigini bile hissetmiyorum?

• normal dumbell hareketleride yapsan 1,5 ,2 ay sonra barfiks çekmen daha kolay olur. önce kendi kilona gelmen lazım ya da yanlış teknikle barfiks çekiyosan kollarına daha fazla güç gerektiği için yapamıyor olabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• hemen cekemezsin zaten önce güç kazanman gerek mesela ilk olarak saniyelerle asılı kalmaya calış giderek arttır bunu dakikalara çıkar kollar güçlendikçe artacaktır sayı..

0|0
    0|0
  • göbek varsa bu yok dayının :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...