Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır diyenler

Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır sizce nasıl bir yaklaşım arkadaşlar küfür ve kötü sözlerden kaçının yoksa biliyorsunuz ki kaldırılıyor...

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• Çirkin olmasaydı güzelliğinn ne önemi olurdu, gece olmasaydı gündüzün değeri olurmuydu.

Güzele 40 günde doyarsın ama güzel huylu bir hatuna 40 sene doyum olmaz abla.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Göreceli kavramlar bizlerin sadece dışsal zevklerine hitap eder,duyguları sadece cezb eder,kadın bakımlıdır,erkek de,kendine bakmazsan sendeki güzellik çıkmadıgı gibi duygusallıga da ilham olmaz,allah herkesi ayrı tip ve güzellikte,ama duygularını da kişiye has vermiştir,bu da karekterdir,

1|0
    0|0
  • çirkin kadında vardır çirkin erkekte vardır. buna birde bakımsızlık eklenirse afadersin ucube gibi olunur. çirkin bile demeye tenezzül etmezz kimse. kişisel bakımı yapan herkesin bir çekiciliği muhakkak var. örnek kimine göre şişman veya toplu tabir edilen bayan öyle bir bakarki birdaha bakmak istersin veya öyle düzgün konuşurki dinlemekten sıkılmazsın. dış güzellikle beraber akılda çok önemli. biblo gibi bir bayan ama her cümlene '' nassı yanee'' derse sadece fiziğini kullanır erkek onun, bir paylaşım yaşamaz. ne olursa olsun kendine yakışan tarzı bulursa kişi bir seven veya ondan hoşlananlar çıkar karşısına.. bence tabi.

1|0
    0|0
  • Farketmez Kızsal huylarını davranışlarını taşısın yeterli :)

1|0
    0|0
  • He yoktur. Çirkin lafını da tavuklar için kullanıyoruz zaten.

0|0
    0|0
  • Bu bir züğürt tesellisidir diyenler? :D

2|0
    1|0
  • doğru bakımsız kadın vardır

0|0
    0|0
  • ben önceden doğru sanıyodum ama son zamanda kezbanlar ortaya çıktı :) bilemiyorum :) ama sakal ve bıyığın yoksa sorun yok :)

0|0
    0|0
  • Çirkin olanlar kızmasın üzülmesin. makyaj yapınca güzel oluyorlar ama , doğuştan güzel olanlar makyaj yapınca daha da güzel oluyor.

0|0
    0|0
  • tabikide doğru her kadının farklı bi güzelliği vardır kendine baktıktan sonra haftada bir kuaföre giden ve bütün bakımını yaptıran kadın daima güzeldir =)

0|0
    0|0
  • çirkin kadın yoktur, az votka vardır :)

0|1
    0|0
  • Katılıyorum.

0|0
    0|0
  • değilmiş yanılmışım ayranın dozunu iyi ayarlamak lazım...

0|0
    0|0
  • Yalan söyliyorlar pampi

0|0
    0|0
  • cirkin kadin coktur

0|0
    0|0
  • çirkin kadın vardır...

0|0
    0|0
  • aynen ama doğal güzellikte olucak herşey makyajla bi yere kadar

0|0
    0|0
  • çirkin kadın yoktur az makyaj vardır bence .

0|0
    0|0
  • çirkin kadın yoktur az alkol vardır

0|0
    1|0
  • doğru sonuçta kendine baktıktan sonra her kızın bi gideri vardır..

0|0
    1|0
  • güzellik illaki vardır çirkin kadın vardır ama bakımlı olunca biraz daha güzel gözüküyor.

0|0
    0|0
  • Bu lafı kesin bu kadın söylemiştir link Al sana bakımlı kadın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben buna katılıyorum bakım insanı çok değiştiriyor gerçekten

0|0
    0|0
  • Çirkin Kadın Yoktur Öyle mi Peki ya Bunlar ne? link link

link

0|0
    1|1
  • Çok göreceli bisey bence çirkinlik-güzellik oyüzden net cevap yok

0|0
    0|0
  • çirkin kadın vardır

0|0
    0|0
  • Çirkin insan yoktur, sanatsal bakamamak vardır..

0|0
    0|0
  • doğru söz aslında makyaj yapsa herkes güzel ama doğallık diye bişey devar tabii ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...