Fenerbahçe, Meireles'in Sözleşmesini Feshediyor. Sizce sözleşmesi feshedilmeli mi?

Fenerbahçe yönetimi, dizinden ameliyat olup sezonu kapatan Portekizli Raul Meireles'in sözleşmesini feshetme kararı aldı. Fenerbahçe'de Raul Meireles'le yollar tamamen ayrılıyor. Yönetim, önceki gün ülkesinde dizinden operasyon geçirip sezonu kapattığı belirtilen Portekizli futbolcunun kontratını feshetme kararı aldı.
Haziran 2016'da sözleşmesi sona eren ve son sezonu için şu ana kadar kendisine 500 bin euro ödeme yapılan Meireles'e oynamayacağı dönem için ödeme yapmak istemeyen sarı-lacivertli yönetimin, 32 yaşındaki futbolcuya, "Alacaklarına karşı bonservisini bedava al git" diyeceği kaydedildi. Hayatının geri kalanını ABD'de geçirmek isteyen ve bu yüzden MLS Ligi (ABD Majör Lig) takımlarından biriyle anlaşmayı planlayan Meireles'in bu teklife sıcak bakacağı belirtiliyor.

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• zaten sürekli sakatlanıyor
    cok iyi futbolcu
    ben begeniyorum futbolunu. fakat sakatlanmış olması ve sürekli sakalıgın devam etmesi kadroya girme sıkıntısını doguruyor.
    zaten o da gitmek ister. cok emegi de gecti takıma.
    yerine baska birini alacagız kesin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Edilmemeli bence.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Adam zaten futbolu bırakmıştı da Fenerbahçe'yi bırakmamıştı.

1|0
    0|0
  • Mantıklısi bu

1|0
    0|0
  • Bu kadar ağır ameliyat geçirdikten sonra aynı verimi alamayabilir. Doğru bir karar vermişler.

1|0
    0|0
  • Yav Meireles demeyin bana. Adamda bir şey var düşman başına. Çok fenaaaa, öyle böyle değil. Bir serbest vuruşta mı ne tutmuş töbe töbe. Sanki top gelse bişi olcak.
    Konuyla alakasız oldu ama,..

0|0
    0|0
  • bana bulaşmasınlar da naparlarsa yapsınlar ammk

1|0
    0|0
  • beğendiğim bir adam. ona ayak uydurcak adamlar yoktu bence

1|0
    0|0
  • Bedavaya satmasak iyi olurdu be sezon basinda gondermediler simdj al basina beleyi😁😁

1|0
    0|0
  • Fb nin parasını , foyası ortaya cıktı gidiyor... Turkiyeye gelen yabancılarda alıştığımız durum

0|0
    0|0
  • Gitsin gitsin yerine Juan Quintero gibi süper bir orta saha oyuncusu alacak yönetim inşallah.

1|0
    0|0
  • misyonunu tamamladı gidebilir

1|0
    0|0
  • Çok akılcı bir hamle Lima Feghouli ve dahasına yer acmak lazım Kadlec Alves Diego da gitmeli

1|0
    0|0
  • bence edilmemeli oynatırken iyiydi demi

1|0
    0|0
  • benim için önemsiz

1|0
    0|0
  • Bilader :) gitsin tabi oynayamıyo zaten düşük performansı boşver gel kahveye okey atalım biz bir iki el :D :D

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe'li hatun candır. Meireles'e gelince, amnk ibinenin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 73 milyon avyo yatıvım yaptım ben diyen Aziz Yıldırım'a 2 milyon mu koymuş?

1|2
    1|1
    • Mesele parası değil lisanslı yabancı topcu sınırını işgal etmesi...

• Ne kadar futboldan uzaksın @Uçankaçan evet sahadaki yabancı sınırlaması kalktı ama lisanslı ımzalanabılır sozleşme sayısı 14 toplamda ve bu sayı aşılmasın diye miroslaw stoch bursaya kiralandı... Para konusuna gelince Şunu cok ıyı bil bu ülkede Para sıkıntısı çekmeyecek tek klüp Fenerbahçe

Stad isim anlaşması Ülkerden 90 milyon $ alındı
      Yandex den forma sponsorlugu min 4 milyon € alındı bu taraftarların yandex kullanımı orantısında artan grafikte...
      CocaCola forma kol sponsorlugu 2 milyon $
      Kombine satışı 38 bin adet burdanda toplamda 80 milyon tl ye yakın kazanç geldi
      Fenerium gelirlerinden yıllık 10 milyon $ karlılık var

Bu klüp 2.5 sene boyunca krasic e 7-8 milyon € para odemiş klüp meireless in 2 milyon € su ile batacak değil

Gs ve Bjk ile Fenerbahçeyi bir tutma

• Yayın gelirleri galbiyet primleri mac gunu bilet satışı falan ayrı heee en onemli gelir 1 milyon üye kampanyasında 100bine yaklasıldı ordanda 200 milyon tl gelir geldi :)

Fenerbahçe Ataşehirde kolej arazisini 70 milyon liraya satın alın kenan evren liisesi arazisi almak için on şart konulan 3 okul ve 1 spor salonu ıcın 100 milyon a yakın harcama yaptı

• Ilgilenmiyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...