Çıktığınız kişi de ne ararsınız güzellik mi yoksa iç güzellik mi

artık devir git gide değişiyor normal insan bulmak zor çıktığınz kişide ne ararsınız ve neden çıktığınızı söylermisiniz yani neyini beğendiniz de çıkıyrsunuz

0|0
75

En İyi Kız Görüşü

• tabi yaştan dolayı 16 28 diyim bu yaş aralığı maneviyata bakarmı hiçç :) ilkte yakışıklı olucak ayy ne yakışlı diceksn snra tanıcaksın knşması güzel değil bakcaksın dengesiz hareketler var bakcan snra bakcan sevgi yok saygı yok yine bi bok olmaz ama herşey tanımaya başlayınca oluyo yanlız ilk bakışta beyenmek değilde yakışıklılıkta değil birazcık yanına yakıştırcan bnce..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• eskidendi iç güzellik en önemli olan ahlak şimdilerde dış güzellik revasta insanlar yüze tipe o kadar çok önem veriyorlar gerisi Boş geliyo galiba

0|0
    0|0
  • hoşlandığım çoçuk hem aynı üniversitedeyiz hem çoçukluk arkadaşıyız hem yakışıklı hem zeki hem kibar ve basketçi yani sportif

0|0
    0|0
  • Eski sevgilim, gerçekten çok yakisikliydi, efendi biriydide. Ama onunla çikmamin sebebi asik olmamdi. Yani dis ve iç güzelik önemlide, ona besledigin hisler daha önemli.

0|0
    0|0
  • Çiktiğim herkez çok tipsizdi iç güzellik benim için çok önemli

0|0
    0|0
  • Karakter

Zeka

Uyum

0|0
    0|0
  • Güvenebildiğim kişidir. Yanında heyecanlandığım kişidir. Onunla buluşacağım günün öncesinde heyecandan uyuyamadığım kişidir. O üzülürse benim kahrolacağım kişidir. Gülüşüne ölebileceğim kişidir. O varsa zaten nasıl görünüyormuş ne olmuş ne bitmiş hiçbir önemi yoktur. Sadece o ben ve ruhlarımız vardır. Sanırım iç güzellik dediğim anlaşılıyor. Bu arada o yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Fax numarasi var mi yok mu en onemlisi bu..

Degisik bi' iliskim olsun istiyorum birbirimize mesaj cekmek yerine fax cekelim falan..

0|0
    0|0
  • Her ikiside önemli.

0|0
    0|0
  • Yüzü ve fiziği güzel olsun yeterli.

0|0
    0|0
  • İçine de dışını da bakmak lazım pampi

0|0
    0|0
  • ben hep iç güzellik bakıyom. dış hiç bakmıyom hep iç varsa yoksa iç. ruhu güzel olsun sonra ruhu bakire olsun en önemli şeyler bunlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...