Tuttuğunuz takım için yaptığınız totem var mı?

Tuttuğunuz takım için maç başladığında yaptığınız totemleriniz var mı? Veya uğurlu geldiğine inandığınız birşey var mı?

-Mesela ben evde maç izliyorsam formamı mutlaka giyerim ve mutlaka kucağıma kedimi alırım maçı öyle izlerim kedim olmazsa kucağımda maçın kötü gidiceğini düşünürüm. Statta maç izliyorsam mutlaka rahmetli anneannemin aldığı bilekliği takarım onun uğur getirdiğine inanırım.

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• oturduğum yeri değiştiririm

0|0
    0|0
  • Ben her BEŞİKTAŞK maçı olduğunda maçın başlama düdüğü ile sıcak çikolata içmeye başlıyorum. Maçın heyecanına göre bazen aşırıya kaçtığım oluyor. Sıcak çikolata olmadığında sanki yenilecekmişiz gibi hissediyorum. Hoş olsada yeniliyoruz ama neyse. Birde Pascal Nouma imzalı formamı muhakkak giyerim üstüme...

0|0
    0|0
    • 90 dk sıcak çikolata çekilir mi be :D

• ama bu onun en doğal hakkı değil mi? yaradılışında var onun...

• doğru da bilmiyorum kısmet artık :S

• ohooooo olmaz rakip takım atak yaptı mı parmaklarkmı üst üste koyarım maçtan önce dua ederim kolumda takımımın adı yazılı onu öperim :))

0|0
    0|0
  • son zamanlar da futboldan soğudum

0|0
    0|0
  • gs-ordu maçı için serçe tırnağımı kesmedim uzattım nitekim tuttu yine aynı şekilde eskişehir maçını bekliyorum :D

0|1
    0|0
  • :) totemı falan bılmem de 14 ay once beşiktaş atkısı aldım o gün bu gündür takım toparlanamadı :D ne yaparsam yapayım bi düzelme yok totem falan hikaye

0|0
    0|0
  • forma giymeden izlemem sonra yeniliyoz :D

0|0
    0|0
    • Aynı şey bir tek bana olmuyormuş demekki forma giymediğim zaman karşı takım gol atıyor :D hemen giyiyorum yeniyoruz :D

• yani futbol oynucaksan takım tutucaksan hepsini zevk için yapıcaksın başkasına hakaret etmek laf atmak veya kavga etmek cok anlamsız

• evet kesinlikle katılıyorum.

• merhaba izlediğim maç için diyorum atarsak yememek için çıkıyorum yersek atmak için çıkıyorum totem

her zaman tutmasada ugurlu geliyor

0|0
    0|0
  • Sen şimdi fenerlisindir büyük ihtimalle izle iyi gelir;)

link

0|0
    0|0
  • maçı kapatırım en iyi totem :D

0|0
    0|0
  • totem diyince bir filim vardı. o filimde totem konusubu çok güzel işlemişler.

0|0
    0|0
  • var.. sürekli aynı koltukta izlerim.. cumhurbaskanı gelse kaldıramaz!

0|0
    0|0
  • Benim bir köşem var orada oturur öyle izlerim başka yerde izleyince şansım tutmuyor

0|0
    0|0
  • kedin ölürse mumyalattır

0|0
    0|0
    • Allah korusun ölmesin üzülürüm ben ölümü bile yakıştıramıyorum kedime :( Ama mumyalatıyım da bari stada falan sokarım çantamda hiç yenilmeyiz :D

• Yok abisi öyle bir yeteneğimiz yok ama 2 ayak üzerinde birazcık yürüyor :D teşekkür ederim

• önemli degil yavrucagım :P:P

• Ankaraya yağmur yağarsa Angaragücü yeniliyor,güneş açarsa Angaragücü yeniyor

0|0
    0|0
  • gol olmadiği zaman wc ye gider gelirim...:)))

0|0
    0|0
  • çok komik harekketler bunlar :=:)))

0|0
    0|0
  • hanım kızım seni eklememize neden izin vermiyorsun peki?belki çok beğendim,çeyizimi bohçamı hazırladım saa:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evin spor salonu yaptığım yerde forma, çekirdek ile izlerim.(tam bir futbol sahası gibi yaptım) Totem değil ama bu.

1|0
    0|0
  • eğer maçı açtığımda gol yiyorsak dinlemiyorum,gol atarsak dinliyorum:)

0|0
    0|0
  • Maclari izlemiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...