Bu erkekler neden böyle? Cidden bu kadar kolay mısınız?

bugün çok dikkatimi çeken birşey yaşadım, komik geldi, paylaşayım hemen, şimdi efenim, bugün böyle hanım hanım giyindim, yüzümde ne makyaj var , ne giyimimde bir abartı.

kuaföre gidicektim dedim ulan zaten kuaföre gidiyorum ne gereği var saç yapmama dedim. sıradan bir saçla kuaföre girdim ,tabii giderken yolda elbette bakan oldu bu hep olan bişey.

kuaförden çıktığımda üzerimdeki tek fark saçımın 4 cm kısalması ve fönlü düz olması. budur .. yine aynı yoldan geri döndüm, bakan bakana ,ıslık çalan öküze bile rastladım cidden bu kadar kolay mısınız ? bir kıza bakmanız için az bi değişiklik yetiyor mu yani? çok komik geldi../

0|0
7|34

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar kuaförün adamlarıdır senin böyle düşünmeni sağlayıp hep oraya git diye yapmışlardır.

2|3
    0|1
    • çok güldüm bunaaa bak olabilir o :D

Erkekler Ne Diyor 33

• bakımlı kadınları begenen cok oluyor heleki fönde cektirsen guzelsen bide daha cok dikkat cekebilirsin

0|0
    0|0
  • bazı erkekleri ilgilendiren sadece nefes alıyor olman. saçının nasıl oldugunun bi önemi yok sadece geri dönerken nefes alsın yeterciler denk gelmiştir. seni kim napsın yoksa...

0|0
    0|0
  • Genel olarak basit evet.ama her bayanin da her erkegin ic derinliklerine,sakli guzelligi buldugunu soylemekte hayalcilik olur bence.

Gen bir durum :)

0|0
    0|0
  • ben begendigim bi kız göryorum hep çok güzel oluyor ama şuna anlam veremiyorum

güzel bir kız gördüm bakıyorum o bana bakmıyor gözlerinin içine içine bakıyom o bana bakmıo

görmezdenmi geliyor bi cevaplarsn merak ettm bir çok kız öyle ?

ama biri bana baksa benm dikkatimi hemen çeker farkederim

0|0
    0|0
    • ben begensemde bakmam o kişi bakıyorsa mesela..

• Bu yazdıklarımı okuduktan sonra kızların buna benzer tüm sorularına dikkat et ve parantez içindeki yaş aralığına bak cevabı bulucaksın. He bide unutmadan gizli olup olmadığına bak :D

0|0
    0|0
  • o öküzler sızı havayla dolduruyo zaten her erkek oyle değil merak etme serseri vari tıpler krolar ın onunden geçersen normal

0|0
    0|0
  • Genelleme yapman hiç iyi olmamış bir kıza öyle ıslık falan çalıp bakmam ama ayıp olduğu için değil ben niye ona bakıcam o bana baksın çok istiyosa işim yok egosunumu tatmin edicem bide umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • Ben kız arkadaşımın sade halini daha çok beğeniyorum

Senin yaşadığın oturduğun semtle karşılaştığın beyinle yönetilmeyen erkekimsilerle alakalı bişey

0|0
    0|0
  • belkide o erkekler şarhoştu

link

1|0
    0|0
  • Bu kızlar neden bu kadar sazan ? link

1|0
    0|0
  • bi kız geçerken ıslık çalan öküz gibi bakım laf atan birine değişiklik olsa ne olur olmasa ne olur o herşekilde pisliğini yapar

0|0
    0|0
  • nerde oturduğuna bağlı

0|0
    0|0
  • gerek yok Her haliyle severim değiştirsede değiştirmesede :)

0|0
    0|0
  • Değerlendirme şeklin yanlış demekki 4 santim seni güzelleştirmiş küçük yada büyük

0|0
    0|0
  • senin karşılaştığın tipler o işte master yapanlardır. herkesi aynı nasıl sanarsın

0|0
    0|0
  • Evet güzel olmanız yetiyor bakmamız için.

0|0
    0|0
  • belki arkandakine çalıyodu ıslığı gidip sordunmu bana mı çalıyosun ıslığı diye ?

0|0
    0|0
  • Basitiz bu kadar basit ama buna rağmen bizle geçinemeyen gene sizsiniz.

1|0
    0|0
  • Dağda oturuyosan normaldir bu arada bunu yapan kızlarda mevcut.

0|0
    0|0
  • erkekler sazan değilde sana abaza olanı denk gelmiş :)

0|0
    0|0
  • Mevzuyu yanlış anlamışsın aslında erkekler sazan arıyor

0|0
    0|0
  • kızın mantığını zekasını sormayan erkek profili bu dediklerin ;)

0|0
    0|0
  • pekii ya sazan sensen

0|0
    0|0
  • Bakımlı kadını seviyoruz işte

0|0
    0|0
  • biz sazan sak sizler aynalı sazan sınız :)

0|0
    0|0
  • Dağbaşında oturuyosan normaldir tabi

0|0
    0|0
    • daha acısı şehrin merkezinde olması :/

• yawrum sen mevzuyu anlamamışsın ki baa

gaflet içindesin :))

0|0
    0|0
  • abaza bir gruba denk gelmişsin.

0|0
    0|0
  • :-) ee o kadar güzelsen millet napsın?

0|0
    0|0
  • Evet biz erkekler basitiz ne olacak almayacakmısınız.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 7

• Saçma.. saçını kestiriyorsunuz erkekler fark etmeyince üzülüp kezbanlık yapıyorsunuz. Fark edildiğinde de sazan diyorsunuz. Ne istiyorsun kimse bakmasın suratına hoşuna gidecek mi o zaman?

1|2
    0|0
    • ya bir dakika yaaaa, çok fena yanlış anlaşıldım şuan. ben neden bakıyorlar hep demedim ki :) hiç bi farkım yok dedim. tek fark saç dedim bu kadar etkiliyor mu bu dedim. değişmedim diye anladın mı :/

• 1|1
    0|0
    • bende tam böyle birşey bekliyordum. :)

• kkızlarında erkeklerden aşağı kalır bi yanı yok bence

0|1
    0|0
    • evet maalesf öyle birşey var.. haklısın.

• Çok saçma geldi bana da..

0|1
    0|0
    • bu erkekler çok saçma bence :)

• yazın kalem gibi gözüme carptı.. mis. evet yeter. fönden önce ve fönden sonra .. iki ayrı bakıs acısı

0|0
    0|0
  • birçoğuna nefes alsan yeter tatlım.

0|0
    0|1
  • tamam da mevzu o değil :D

0|0
    0|0
    • anlatsana ?:/

• bazı erkeklere nefes alsın yeter tabiri en uygundur onlara illa adriana lima olmak gerekmez :))

ayrıca zaten normal salaş halinlede bakmışlar kuaförden çıktıktan sonrada bakmışlar biz onlara halk dilinde abaziddin diyoruz :D

• :D :D güzell..

Yükleniyor...