Kapat

Merhaba iyi seneler ben bir konuda zordayım rica edersem yardım eder misiniz? :/ :/ ?

Ben 1.72 boyunda 60 kiloyum nasıl desem zayıfım yani eskiden spor yaptığım için sadece kol kasım var yani normal ama vücudum zayıfladı yani zayıf bir yapısı var göğüs kasım yok ve karın kasım çok az belirgin rica ediyorum siz bilirsiniz nasıl ben vücudumu kaslandırabilirim göğüs karın olarak bakın sizi geçme gibi bir niyetim yok sadece bende biraz kaslanmak istiyorum birbirimizi tanımıyoruz zaten rica edersem yardım edin nasıl bir program lazım ne kadar süre ne yapmam lazım ben her şeyi sabırla yaparım siz yeter ki doğru yolu söyleyin :/

Güncellemeler:
Ben 1.72 boyunda 60 kiloyum nasıl desem zayıfım yani eskiden spor yaptığım için sadece kol kasım var yani normal ama vücudum zayıfladı yani zayıf bir yapısı var göğüs kasım yok ve karın kasım çok az belirgin rica ediyorum siz bilirsiniz nasıl ben vücudumu kaslandırabilirim göğüs karın olarak bakın sizi geçme gibi bir niyetim yok sadece bende biraz kaslanmak istiyorum birbirimizi tanımıyoruz zaten rica edersem yardım edin nasıl bir program lazım ne kadar süre ne yapmam lazım ben her şeyi sabırla

0|0
0|3

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• oha aynı fiziğe sahibiz :D

0|0
    0|0
  • Dostum doğal vücut yapmak o kadar kolay değil az çok kaslı bir vücut için 1-2 sene spor şart 3 aya falan karın kası falan çıkartabilirsin ama pek umutlanma zor youtube da dolu hoca var izle onları program yap kendin.

0|0
    0|0
    • Nasıl yani sizin bilginiz yok mu doğal kas en iyisi ama ne gerekiyorsa yaparım biliyorsan söyler misin bilen kişiden dinlemeyi daha çok isterim bro

• Youtube ta kenzo karagoz agırsağlam savaş cebeci yi öneririm hareket formlarını falan oradan öğrendim ben, o kadar bilgili değiliz bilgili olsak biz bilgilendirirdik :)

• karbonhidrat protein agırlıklı beslen düzenli spor yap beslenmene önem göster ama sporun önemli yani beslenmek

0|0
    0|0
Yükleniyor...