Makyaj bir kadını güzelleştirir mi?

Sizce sürekli makyaj yapan bir kadın örneğin devamlı ruj allık ya ya fondoten süren gözüne kalem çeken kirpiğine rimel süren kızlar daha da güzelleşir mi? Ben şahsen yanaklarına allık yüzüne fondoten süren kızın daha da güzelleştiğini düşünüyorum tıpkı bebek gibi oluyor. Ya sizce nasıl?

0|0
11|0

En İyi Kız Görüşü

• tabiki güzelleştirir ama şöyle burnu dudaklarını gözleri güzel olucak..

kocaman br burnu varsa çok fazla makyaj hlesi ister..

ama minnak bi burdu düzgün dudakları ve gözleri varsa 1 ruj bir kalem bile onu bambaşka yapar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• şimdi asıl önemli olan kişinin yüz hatları bence. eğer gerçekten çirkinse makyaj bile yardımcı olmaz. makyaj sadece var olanı daha iyi hale getirir. ön plana çıkarmak istedigin kısımları vurgular ya da begenmedigin kısımları düzeltmeye calisirsin. sonuc olarak ben seviyorum makyajı. her makyajlı kadın da böle diildir link =P

0|0
    0|0
  • Elbette guzellestirir. Bir ruj bile cok sey katar.

0|0
    0|0
  • en çirkin kız bile makyajla güzelleştirilir :) ama bnce makyaj sadece doğal güzelliği ortaya çıkarmak için kullanılmalı...

0|0
    0|0
  • makyajın işe yaramadıgı cok kadın gördüm

0|0
    0|0
  • kimisi doğllıktan hoşlanır kimside makyajdan abartılı olmadığı surece yapılmalı bncde insan kendini ii hissedıo die düşünuorm ,

0|0
    0|0
  • evet güzel gösterir ama şöyle bi gözünün önüne getir fondeton şişesindeki fondotenin yarısına kadar yüzüne fondoten sürmüş ve yanaklarını palyaço gibi kıpkırımızı boyamış bi kız geliyo ne düşünürsün bu konuda :)

0|0
    0|0
  • güzelleşir normal olarak.?

0|0
    0|0
  • herkesi güzelleştirir fakat yaş ilerleyince berbat oluyor doğallık her zaman iyi

0|0
    0|0
  • yapmasını bilen güzelleşiyor bilemeyen palyaçoya dönüyor

0|0
    0|0
  • ben senin dediğin kızlara çin malı diorum fondotenler bi ton gerçekte çirkin güzel yapmaya çalışıo kendini doğal değilse ne anladım ben bu işten makyajla mı doğdular çok makyaj bence saçma göz kalmeinden başka bişey sürmem göz rengim belli olsun die oda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...