Fenerbahçe bu 3 stoperler ilgilenir?

Stoper transferi için adaylar var, bunların arasında Serdar Aziz, Caceres, Juan Jesus gibi isimler bulunuyor ancak savunmada hiçbir problem görmeyen TD'müz bu mevki için aceleci davranmıyor.

Kadlec ara transferde ayrılırsa iş deyişebilir, Alves'in ayrılmasını beklerken son zamanlardaki performansı ile güven verdi, şimdilik sezon sonuna kadar kalacak gibi gözüküyor.

Ama yinede devre arasında 1 stoper takviyesi yapmak istiyor yönetim, bu 3 isimden 1'rini kesinlikle almak istiyormuş yönetim. size göre hangisi daha iyi?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Valla bu isimleri ilk kez duydum hangi haberden gördün bu isimleri

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Serdar aziz alınmalı Bursa bonservisi hep yuksek tutuyor Bu zamana kadar 4 Buyuk klupte serdar ile ilgilendi ama bursanın en değerli oyuncularından birisi ve bu zamana kadar hiç bir teknık direktör serdarın satılmasına yanaşmadı Türk ligini iyi biliyor hırslı yeteneklı bir çocuk uyum sağlama sürecide olmıycak yabancı oyunculara para saçmaktansa serdar için kesenin ağzı açılmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Gercek bir 9 numara lazim bize, soyle Hakan Sukur gibi pres yapan top kapan, gidip gol atan...

0|0
    0|0
  • Serdar Aziz iyidir

0|0
    0|0
  • 3 un 1 ini alır

0|0
    1|1
Yükleniyor...