Herdaim yataktan yeni kalkmış bir tipim var

niye arkadaşlar niye isyaaağn diye bağırıcam şimdi. ben neden jilet gibi düzgün olamıyorum ya ? damarlarımdan salaşlıkmı akıyor paçozlukmu akıyor!? bugün o kadar süslendim püslendim bir arkadaşın partisi gibi bişey vardı yine fotoğraflarda en paçoz benim tabiki! bayılazaam jilet gibi düzgün nasıl olabilirim ? kıyafetim kaymış saçım başım dağılmış makyajım uçuyomu noluyor nereye gidiyor bu makyaj illa 5 kat badanamı yapayım?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• paçoz halimi seviyom ben yaffu dağılmış yakamı puantiyeli pjamalarımı renkli renkli terliklerimi hem en topuzu diye bişe var hiç bi kuaför yapamıyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bir kendine gel bırak önce kendiler ilgili köyü düşünceleri sürekli kafana takrsan sorun edersin niye diye sorarsin takma sen sadece mutsuz sundur sorun bu yani taammı boşver hafif makyaj yap uç ma güzelliğin hissedilsin yeter

0|0
    0|0
  • Her malın bir kör alıcısı vardırrrrrr takma kafana :)

1|0
    0|0
  • Subazlı yağlı boya kullan kalıcıdır asdfasdf

0|0
    0|0
  • bi profesyonele danış belkide doğuştandır asdsf :D

0|0
    0|0
  • artık makinayla değil jiletle traş olman gerekiyor:D:D

0|0
    1|0
  • farklı bir enerjin olmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Doğru kıyafeti giymiyorsundur,doğru makyajı ,doğru saç şeklini ve rengini uygulamıyorsundur o yüzdendir..5 kat makyaj değil ,az öz ama doğru makyajla insan güzelleşir..Kiloluysan azcık dikkat et zayıfla spor yap aslında çok basit bşy gzlleşmek

0|0
    0|0
    • yok ben çok zayıfım acaba ondan kıyafetler üstümden kayıyormu acaba?

• evet evet saçım bi anormal benim kuaföre gideyim

• İşte saçtan kaynaklanıyordur kesinlikle insanı saç bakımlı yapar en başta sonra işte göz makyajı falan ama önce saç benimki düz fön bile çekmem uzun olduğu içinde şekilsiz durmuyor bakımlı duruyor sende saçlardan başla ilk önce..

• yataktan kalkmış halim daha güzel

0|0
    0|0
  • benim mezardan kalkmış bi halim var.

0|0
    0|0
  • Özgüven eksikliği kendine güven dimdik ol acaba çirkin miyim güzelmiyim saçım nasıl makyajıma ne oldu bu düşüncelerden kurtul ben buyum ve böyleyim zaten böyle düşündünmü diğerleri arkanda değil seninle gelecektir...

0|0
    0|0
  • Kaliteli makyaj malzemeleri kullan.Akmayan rimel, rengini kaybetmeyen far. Kalıcı ruj vs.

Fondöten sürüyorsan üstünü pudra ile sabitle. Bazda kullanabilirsin.

Fotoğraf çekinmeden önce bi saçını üstünü başını düzelt.

0|0
    0|0
Yükleniyor...