Türk Hava Yollarının yeni üniformasını gördünüz mü?

Ben gördüm malesef güzelim üniformalar gitmis yerine bunlar gelmis ah Basbakan ah bir onlarin kiyafetine el atmadigin kalmisti :(

link

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• akplı mıllet vekillerinden bırıde başbakana meclıste turban serbest olsun dıyınce verilen cevap çok şey anlatıyor şuanda olucak iş değil toplum daha hazır değil yavaş yavaş diyor lınkede bakarsan fazla söze gerek yok hedef 2013 boşuna denmiyor

link

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben gerçek bir haber olduğuna inanmıyorum ama öyle olsa güzel olurdu. Ne olmuş öyle giyinseler? sanki hosteslerin bacaklarını görmek için mi uçağa biniyoruz. Eğer hosteslerin bacaklarını görmek için uçağa biniyorsan başka firmalarla git. THY ile uçmak zorunda değilsin

2|0
    1|0
  • Bayatladı bu konu zaten kötü ve geçmedi tasarım.

1|0
    0|0
  • Fotoğrafın yanında ne yazıyor ? THY yeni üniforma tasarımları. Yani şu an daha kullanılmıyor. Bir çok seçenekten biri.

0|0
    0|0
  • O diil hostes fantezimizi bitirdiler

0|0
    2|1
  • komik olmuşlar :)

1|0
    2|0
  • cok hos :PP

0|0
    1|0
  • Ooo yeah çok seksi pampi

0|0
    2|1
  • iran olmaya yolunda ilerliyoruz..

0|0
    3|1

Kızlar Ne Diyor 9

• guzel olmuş

1|1
    2|0
  • Saclarini da kapattirirlar yakinda. Hatta kadinlarla erkekler ayni ucakta gidemiycek yakinda az kaldi az VE BU ADAMLAR HALA OY ALIYO

0|0
    1|1
  • Daha tasarım bunlar. uygulamaya geçilmedi.

Arkadaşlar daha neler oluyor neler. Halk uyumaya devam ediyor..

0|0
    1|0
  • İnşallah olur

1|1
    0|0
  • link

yakında böyle olur.muratlarına ererler

1|0
    1|1
  • Moda ölmüş.

0|0
    2|1
  • iğrenç olmuş.

1|0
    2|1
  • Çok güzel ,fevkaladenin fevkinde ,harika insanları tahrik ediyorlar hostes denildi mi akla bacak,mini etekten başka bilşey gelmiyordu erkekler kurtuldu işte

0|0
    0|0
  • gorunce sok oldum ancak bana pek gercekci gelmedi

0|0
    2|1
Yükleniyor...