Spor yapıyorum ama sürekli halsizim?

diyet ve spor yapıyorum mesela salı perşb spor (cumt spor ve yüzme pazar yüzme ) diğer günlerde yürüyüş yapıyorum ve sürekli uykum geliyor ayrıca kilo alıyorum vermeye çalıstıgım halde bakıyorum 4 kilo almısım sonra 1 kilo vermişim tekrar almısım git gel yaşıyorum bir türlü anlamadım. normalde bu programa göre kilo vermem lazım nerde yanlıs yapıyorum acaba ya

0|0
4|29

En İyi Erkek Görüşü

• ben ortalama günde 4 km koşuyorum % 70 tempoyla, mekik, şınav çekiyorum bir kaç hareket daha yaparak sporu bitiriyorum.. BU SPOR aşk'ı yüzünden bel fıtığı başlangıcı çıktı..

haftanın 4 günü yapıyorsan 3'e düşür..

iştah konusuna gelince bir bakıyorum 2-3 gün hiç birşey yemiyorum bir bakıyorum 4-5 gün tıka basa yiyorum..

yani yeme konusu tamamen beyin'de bitiyor beyin'deki kılcar damarlar tepki veriyormuş duyduğuma göre..

yani beynine hakim olursan kilo alcağını düşünmüyorum..

ve sana bir tavsiye koşuyu dene % 40 veya % 50 tempoyla..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hormonsal bir bozukluk olmasi muhtemel. Eger bogazini tuttugundan eminsen doktora gidip konusman gerekir. metabolizman yavaş olmasi yuksek ihtimal. Doktora gidip onlem almazsan simdilik bitek uykuyla, kilo verememeyle baslar sonra çiğ gibi büyür. Kalitesiz yaşam surmeye başlarsin. Yakinimdan gordugum uzere. Vakit kaybetme.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Merhaba
    Pek çok nedeni olabilir. Beslenmeniz yetersizdir (aşırı sert bir diyet) veya kendinizi çok zorluyorsunuzdur ya da yaptığınız program size uygun değildir. Bu gibi nedenler halsizliğe neden olabilir. Bunun dışında tartıdaki ağırlığınıza çok takılmayın. Kas-yağ oranınız değişiyorsa tartı ağırlığınız üzerinden gitmek çok yanıltıcı olur. Ayda 1 kez vücut ölçünüzü alın ve fotoğrafınızı (ön yan arka) çekin. Daha sonra bunları karşılaştırın.
    www.bodyfitnesshocasi.com
    “Makalelerim” başlığından konuyla ilgili veya ilginizi çekebilecek diğer yazılara bakabilir ya da özel ders / danışmanlık talepleri için iletişime geçebilirsiniz
    SAYGILAR

0|0
    0|0
  • spor yaparken dikkat edilmesi gereken vucudun temel yapıtaşlarının da yeterli gerekli seviyelerde alınması bunlar dinlenme beslenme bunlar yeterli seviyede yapılmıyorsa uzun süreli yapılan sporlarda söylediğin durum en çok yaşanan konudur. gün içerisinde spor yaptığın bölgedeki kas gruplarının ihtiyacı olan vitaminleri almalısın ya da sporcu ek takviyeler öğünlerde alamadığın vitamin, protein karbonhidrat gibi ihtiyacın olan maddeleri kilo almadan tamamlamana yardımcı olur.

bol şans kolay gelsin

0|0
    0|0
  • eğer yemeklerin düzensiz ve yağlı ise kiloyu yağdan alırsın, eğer yemeklerin diete uygun ve antremanın fazla ise kastan kilo alırsın. bu iş bilim gibi bişeydir yemekle sporu doğru orantılı yemen gerekli. yemeğini antreman yapına uygun şekilde ye enerji içerikli ara öğünlerden yararlan. mesela badem fındık elma kahve kuru kayısı gibi baklagillerden ve meyvelerden yararlanabilirsin. özellikle şu zamanlarda portakal ve havuç suyu çok yararlı

0|0
    0|0
  • Birincisi beslenme düzeni, metabolizmana uygun bir diyet yapmalısın. Spor kilo verdirmez tek başına evet sıkılışatırır ama beslenme önemli.
    İkincisi spor olarak yüzme yerine hızlı tempo yürüyüş daha çok işe yarar başlarda.
    Üçüncüsü halsizlik hava değişimleri, kan değerleri ve başka bir çok konudan kaynaklanabilir bir dahiliye uzmanına git derim en azından kontrol amaçlı.
    Dördüncüsü kilonun tamamını dudaklara almışsın galiba... (güzel güzel yazarken bu zevzekliği yapmamalıydım ama dayanamadım :)

0|0
    0|0
  • Yağlı ye bol bol ohh iştah olsun fa

0|0
    0|0
  • vucudunu dinlendirmediğin için devamlı yorulman normal arada off günlerin olması lazım gerekli enerjiyi tamamlaman ve yediğin yiyecekler de önemli çok sıvı diyeti yapasan gerekli proteinleri ve karkonhidratları almamış olursun vucudun enerjisini yediğin karbonhidratlar sağlar bunlara dikkat etmen lazım

0|0
    0|0
  • adelelerin buyuyor oyuzden kılo aldıgını zanledıyon vucut halsiz cunkı dınlendırmıyon hıc magnezyum kullan eczaneden al o kaslarını dınlendırır bıtkınlıgın gıder şekerden uzak ol sekerı meyveden al gıdıp abur cubur yıyeceksende bence gıt sporu bırak ;)

0|0
    0|0
  • denır eksıklıgın varsa halsız olursun uykulu hal alır vucut yda yogun tempoda çalısıyosun fakat kalıtelı yararlı beslenmeyeıp basıt seker tuketıyosun kılo alıyosundr

0|0
    0|0
  • Beslenmende sorun vardır. Spor öncesi karbonhidrat sonrası kh ve protein al günde 1 porsiyon meyve ye ve düzenli uyku

0|0
    0|0
  • olsunsen devam et

0|0
    0|0
  • İNsan nasıl kilo alır?

- Yiyerek alır :D Demek ki çok yiyiyorsun D:

0|0
    0|0
  • boşver al kiloları

0|0
    0|0
  • Bedenine çok yükleniyorsan yorulursun tabiki, uyku da yapar. Spor yap fakat dozunda yapmayı dene.) bir de yediklerine dikkat et sağlıksız besleniyor olabilirsin.

0|0
    0|0
  • antrenmandan yarım saat önce kahve iç

0|0
    0|0
  • Doğru yaptığından eminmisin :D

0|0
    0|0
  • Spor yaparken yorulman ve uykun gelmesi normal kilo icin bir uzman eşliğinde spor yapiyormusun?

0|0
    0|0
  • Kendini dinlendr

0|0
    0|0
  • aç karnına spor mu yapılır yaa önce sağlam yee sonra sağlam spor yap daha etkili olur verim artar

0|0
    0|0
  • Spor hocasiyim bana diyet listeniz varsa gonderir misiniz

0|0
    0|0
    • sabah 4 tane kaysı acı bir kahve öglen yogurt et ve salata yatmadan öncede meyve bitti bukadar

• Sporda kas yapmak yerine cardioyu tercih ederseniz daha iyi olur kilo vermeniz acisindan boyle kas hacminiz arttigi icin tartida kilo almis gibi gorunebilirsiniz ama kas hacminiz artiyor aslinda

• kardiyo çalısıyorum ztn 15 dk koşu yapıorum 20 dk bisiklet felan sonra aletlere geçiorum yani bacak aleti kol aleti felan göbek içinde mekik çekip bırakıorum

• spor sonunda bısey yeme

0|0
    0|0
  • Düzenle ilgili sorun yaşıyorsun

0|0
    0|0
  • kan tahlillerine baktır mtlaka adamım

0|0
    0|0
  • Yaz bana bekliyorum

0|0
    0|0