Özel eşyalarınızı geçici bir süreliğine tanıdıklarınıza verir misiniz?

arkadaşlar ne bileyim kızlar için saç maşası düzleştirici fön makinesi ceket flar vs gibi eşyalarınızı, erkekler için de tarak bileklik saat yüzük montvs tarzı eşyalarınızı arkadaşlarınıza yakınlarınıza bi süreliğine(1 gün de olabilir 1 haftada 1 saatte) verir misiniz? verirseniz neden vermezseniz neden:)

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ben kankama vercektim laptopu alsaydii !

0|0
    0|0
  • Yook vermem yok annem göster ama verme dedi

0|0
    0|0
  • adı ne özel eşya verilirmi verilmez

0|0
    0|0
  • Ben vermem arkadas bi verdim evdeki fön makinasını 1 senedir ortalıkta yok gittim yeni aldım

0|0
    0|0
  • Canımı alın ama özel eşyalarımı dokunmayın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• vermem ben bluzumu dolabımda papuçlarımı ayağımda takılarımı takı kutumda görmeyi seviyorum..

0|0
    0|0
  • bazı arkadaşlar oluyo oturmaya geliolar açıyolar dolabı çalağancı gibi biri bişe deniyo biri bişeyi takıyo dolabı darmadağın edip giderkende istiyolar iki güne getirriim falan..vermek istemiyorsanda veriyosun..geriye eski halinden eser bırakılmamış dönüyo..sövüyosun

1|0
    0|0
  • vermezdim. daha once bsuru esyalarımı arkladaşlarımla paylaştınm ama kendılerıne gelınce hıcbıseylerını vermdıler. bundan kelli kımseye hıc bı .ok yok;)

0|0
    1|0
  • izin aliolrmı die bi sorsana :) alıp gdiolr

0|0
    0|0
  • yakın arkadaşıma veririm yada güvendiğim arkadaşıma herkese vermem niye veriyim bugün flar isteyen yarın para ister:D

1|0
    0|0
  • sınırsızda veririm. paylaşmak güzel.

1|0
    0|0
  • Ya çalarlar ya kaybederler :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...