Bir kızın sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız?

Evet bir bayanın bir erkekden hoşlandığını nasıl anlaya bilirz bu konuda çok deneyimsizim deneyimli olan arkadaşlar yardım edebilirmi?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• kendimden soyle dıyım . eskıden okul yıllarında sevdıgım bırı vardı hep ona bakıyordum cogu kezde yakalanıyordum. sanırım anlamıştı oda yanı bakışmalardan anlayabılırler. saçmalamalar,yanındayken suratın kızarması hıcbıse konuşamamak, mal olmak kısaca. ben boyle oluyordum ama o benı hıc sevmedı :) cunku daha fazla bellı edemedım utandım mahvoldum derken bole geçtı gıttı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Genelde kızlar pek belli etmek istemez bu yüzden anlayamazsın ama belli etmek isterse o zaman sana karşı diğerlerinden daha yakın davranır daha çok ilgilenmeye ve konuşmaya başlar en önemliside gözlerinden anlarsın zaten

0|0
    0|0
  • bakısları farklılaşır daha cok ılgılnır arar sorar mesaj atar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• O istemediği sürece anlayamazsın

1|1
    0|0
  • anlayamazsın :)

1|0
    0|0
  • İlk bakşında titriyorsa seslerde prüz olabilir veya utangaç tavırlar saçma sapan laflar söyleyebilir veya çok kartsa hiç tepki vermediğide olur

0|0
    0|0
  • bakışlardan :))

0|0
    0|0
  • Bileğe takılan, hızlı tansiyon ölçen cihazlardan bir tane al ya da ödünç al. Git kızın yanın tansiyonunuza bakayım de. Ellerini tut, kıpırdamayın deyin, gözlerine bak, yüksek çıkarsa hoşlanıyordur. Tansiyonu yükselmez ama yinede tepki vermediyse, mesela tokat yemediysen ya da ince bir küfür duymadıysan da hoşlanıyor olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...