Sevgilimin arkadaşı!

sevgilimin arkadaşı var bir kaç kez tesadüfen karşılaştık yakın arkadaşıda değil neyse birinde cafede oturduk çocuk imada bulundu işte gezerken dağda tepede başınıza bişi gelirse polis falan bana haber verin diyo geçende sanki biz her buluşmada cinsellik yaşıyomuşuz ev arıyomuşuz gibi imada bulunuyo çocuk beni ne sanıyo anlamadım işin kötüsü sevgilim ağzının payını vermiyo aramızda bişi geçtiği yok diyemiyo bende bugün sevgilime dedim umarım bi daha saçmalamaz sen bişi diyemiyosan verecem ben cevabını dedim sevgilimin amacı ne ne diye arkadaşının beni kötü düşünmesine izin veriyo ? salak o ne dediğini bilmiyo diyip geçiştiriyo çok moralimi bozdu bu konu

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• sevgilin arkandan atıp tutuyor ki bu adamda yüz bulup bunları konuşabiliyor. bu zihniyetteki birinden sevgili olmaz ayrıl ondan. delikanlı adam yaşadıklarını anlatmaz. yaşamadıklarını uydurmaz. ayrıl kurtar kendini.

3|2
    0|0
    • yaw kızım hala sanmıyorum diyorsun. ananın babanın gözüyle sen kendine baktınmı hiç. sen onlar için dünyanın en değerli şeyisin. anan baban seni bu hıyarların aptalca muhabbetlerine meze olsun diyemi yetiştirdiler. aç gözlerini. herşey ortada. sana kim değer verip baş üstünde taşıyorsa onu sev. bunlar gibi hıyarlardanda uzak dur.

Erkekler Ne Diyor 10

• dağlara tepelere yalnız çıkıyorsanız aklına o gelecektir . ama o adamın sizin yanınızda işi ne anlamadım

0|0
    0|0
    • tamamen rastlantı cafede karşılaştık

• bir daha muhatap olmayın olsun bitsin

0|0
    0|0
  • Erkekler,elde edemedıklerı seyleri arkadaslarına cok cok daha farklı sekılde lanse ederler..senınkı de oyle yapmıs..Allah bılır kamasutra kıtabını tekrar tekrar yazdım onunla demıstır..

1|1
    0|1
  • erkek arkadasin o cocuga senin hakkinda ileri geri atip tututyor herhalde o yuzden sesini cikaramiyordur

2|1
    0|0
  • Sevgilinde kişilik eksikliği var sorun bu

0|3
    0|0
  • tipik bir ergen davranışı kim bilir neler yaptıgınızı anlatmıştır ortamda aslında cocukta suc yok bütün suc sevgilin dedigin insanda

0|1
    0|0
  • sevgilin geniş bir insanmışşş bizde öyleyiz birbirimizin sevgilisi hakkında neler nelerdiyoz gülüp geçiyoz

0|2
    1|0
  • Yaklaşmayın o çocuğa çok deli fesatlıklar var o bebede

0|3
    0|0
    • fesat olduğu apacık belli ama ayıp yaa ne demelimiyim bu çocuğa sevgilim desen ne diye sessiz kalır

• Ağzını burnunu gırarım de

• haklısın sevgilin seni küçültmemesi gerek sen gerekeni yap ama sevgilinlede ilişkini birdaha gözden geçir bence

0|1
    0|0
  • Konuşturmaması lazım, hiç birşey yapmıyorsa, iletişimi keser, hadi onuda yapamıyorsa, sizinle bir daha yüzyüze getirmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sen gerek cevabı ver

1|0
    0|0
  • Sen hala dövmedinmi sevgilini , ne anlatıyosa arkadaşı da onu bilir ...

0|0
    0|0
  • Sevgilin erkek arkadaşına senin ağzını yoklatıyor yoksa kimse öyle konuşamaz üstelik ağzının payını da vermiyormuş belliki o seni ölçüyor şu an ne kadar tanıyorsun sevgilini tam anlamıyla güveniyormusun?

0|0
    0|0
    • 1,5 yıl tanıyorum ama bir insanı 40 yılda tanısak eksik yanı bilmediğimiz yanı vardır

• Kesinlikle doğru tanıyamazsınız kimseyi her zamn tam anlamıyla kimseye güvenmemk lazım, onun arkadaşı aranızda öyle şeyler oluyor sanıyor sevgilinizde bozmuyor onu bazen erkekler dalga geçer birbiriyle ama hoş değil uyarması lazım,ciddi düşünen kimse sevgilisinin yanında bunları konuşturmaz.

• Seni, o'na başka yansıtıyor..

0|1
    0|0
    • ama yakın arkadaş değiller

• Neyi olursa olsun.. Şerefsiz seninki, belli.

Düşünme bile bir şey.

Zaman kaybı...

• Güzin'likde baş göstermiş..

Vah garibim.

• Sevgilinde godoşluk mu var aceba? Ne cürret lan senin bahsin geçiyor?

1|1
    0|0
  • sevgilinin ağzının payını vermesi gerekiyo gerekirse iki tane çakıcak ağzının üstüne seni gerçekten sevse ciddi düşünse tek kelime ettirmez canım dikkat

0|0
    0|0
  • simdi bi erkek sevgilisiyle cinsel iliski yasamiyorsa arkadasi güler belki.. yani erkekleri biliyorsundur. sevgilinin arkadasi kesin anlatiyordur su kizla bu kiza yatiyorum diye, seninde sevgilin diyordur seninle iliskiye girdigini, altinda kalmasin diye.. simdi sevgilin dese iliskiye girmiyoruz diye rezil olur öyle arkadasinin yaninda. simdi sevgilini korur gibi oldu, ama bunu neden yaptigini anlatim. bu sebepler odugu halde yinede sevgilinin böyle yapmasi dogru degil, seni kimseye ezdirmemeli, baskalarin senin hakkinda böyle pis düsünmesine izin vermemeli. kusura bakma ama yani benim sevgilim böyle yapsa.. hic durmam. buna izin vermesi cok yanlis, seni gercekten sevdigine eminmisin? seven böyle sessiz durmaz cünkü

0|0
    0|0
Yükleniyor...