Az bakarmısınız arkadaşlar.

Üniversite okuyorum ben. Ve üniversite evime yakın ama tarladan falan gitmek zorundayım. Havalar iyiyken sorun yok. Ama yağmurlu havalarda falan çamur falan oluyor. Neyse çıktım okuldan çok yağmur yağıyordu mesaj attım sevgilime böyle böyle bekliyorm diye. Mesaj atmadı işte çalışıyo müsait değildi galiba. Sonra biraz diner gibi oldu ve gittim. Tarlada biraz çamur yavaş yavaş gidyorm. Sonra eve geldim 15 dklık yolu yarım saatte geldim. Biraz ona kızdı bu 1. 2.si dedim çok kolay gitmiyorm öyle senin gibi kapının önünden dolmuşa binmiyorm falan dedim oda bana " Ay ne zorluklarla gidiyosundur kimbilir ya" dedi. Bende güldüm geçtm. Siz olsanız ne düşünürdünz ya dalga falanmi geçiyor

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Mevzu derin.

0|0
    0|0
  • bencede onu yağmurlu bir günde o yoldan evine götür çay içir geri bırak bakim zormuymuş ne anlayışsız kızlar varya.

0|0
    0|0
  • Sana güvenmiyor sanırım,yağmurlu bir günde al yanına o yolda yürüt onu aklı başına gelir. Dalga geçme değil de trip atmış sanırım geç gitmene. Abarttıgını dusunmus,ki bende supheci biriyimdir,ben olsam bende dusunebilirdim. Al yanına yürüt o yoldan derim ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• dalga geçmişte kafaya takılacak birşey değil

0|0
    0|0
  • Çamurda çökekte bir foto çek ellerinde kitaplarla başbakanlığa gönder üniversiteye mi gidiyoruz dağa mı hani gelişiyorduk de.

0|0
    0|0
Yükleniyor...