Yine üklemize has bir şey?

Dışarı baktışımızda herkes kendi oturduğu büyüdüğü semtin takımını tutar bizde bir İstanbul takımı merakı almış başını gidiyor. Zaten bir çoğuda taraftar değil seyirci onların. Ben tuttuğum takımın maçına gidip bağıramıyacaksam gol atınca stadı yıkıp gol yiyince oturup ağlamıcaksam yemişim öyle taraftarlığı. Haksızmıyım?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe ankarada olsaydı beşiktaş izmirde olsaydı galatasarayda İstanbul'da kalsaydı trabzon bursa zaten yerinde :D herkes kendi şehrindeki takımları tutsaydı bu lig avrupanın en iyi 3-4 ligi falan ola bilirdi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Ne alakası var zerre sosyoloji bilmeden böyle zayıf analizler yapmayın ülkemize hasmış. Geçtim ülkeden başka şehir takımını tutmayı şu an Chelsea Manchester United Barça ve Real madrid gibi takımların Japonyadan Amerikaya taraftarı var siz neyden bahsediyorsunuz.

0|1
    0|0
  • İstanbul takimlari senin ulkenin takimi degil mi kardesim? Ben hem Memleketim olan Malatyasporu, Yeni Malatyasporu destekliyorum hem de bu ulkeyi en iyi sekilde temsil eden Galatasaray'ı destekliyorum. Birisi memleketimi digeri ulkemi temsil ediyor. Illa birini mi destekleyelim?

0|0
    0|0
  • Desteğin kademesi olmaz. Sen stada girer bağırırsın, diğeri gider ürün satın alır, bir başkası ücret yatırır klübe üye olur, maddi durumu yetmeyen veya bunları yapmaya uygun durumda bulunmayan manevi olarak destekler, etrafının tuttuğu takımı tanımasına vesile olur stada gidecek yeni taraftarlar kazandırır.

Önemli olan klübe nasıl destek olunduğudur. Böyle mevzulara fazla kafa yormamak lazım çünkü ne sana bir getirisi var ne de bana.

0|0
    0|0
  • En buyuk nasil Karsiyakaysa o kadar haklisin kanka

0|0
    0|0
    • Kümeye ipneler :))))

• Kulubu satmaya devam elaleme peskes cekin

• Bağışla ayakta duranlarmı söylüyor bunu erdal acar gitti karsıyaka bitti amatöre kadar yolunuz var cefa neymiş anlayın iyi çocuklar

Yükleniyor...