Aşkta yaş farkı sorunu ile ilgilli ne düşünüyorsunuz?

arkadaşlar kuzenim aracılığıyla birisiyle tanıştım ben 23 o 32 yaşında arada 9 yaş fark var ... henüz sevgili olmadık sadece birbirimizi tanımaya çalışıyoruz ama o benden hoşlandığını söyledi fikirlerinize ihtiyacım var..siz benim durumumda olsaydınız ne yapardınız?

Güncellemeler:
cevap veren herkeze teşekkürler

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• 9 yaş fazla ama o kadar çok çok fazla değil adam minyon tipli ise buyuk göstermiyo ise 10 numara adam gibi adam ise ONAY veririm sana olur bu iş ;) :D

0|0
    0|0
    • karakter olarak da dış görünüş olarakta birbirimize uygun görünüyoruz fakat yinede aklım karışık işte ne yapayım :) ONAYIN için teşekkürler :D

• anladım tabiki :)

• o zaman sorun yok ;) :))

• durumun kötü ise bildiğin gibi davran yok değilse etrafta senle yaşıt olan bu kadar erkek varken neden onlanlarla olmayı düşünmüyorsun

0|0
    0|0
  • Abi ben başkasını seviyom derdim

0|0
    0|0
  • aşkta yaş farkı sorunu diye bişey olmaz aşk varsa gerisi hikaye

0|0
    0|0
  • sizde ondan hoşlanırsanız evlenin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Vlla ben hep diyorumki bir bayanla erkeğin arasında en fazla 10 yaş olmalı erkeğin olgun olması herzaman iyidir :)

0|0
    0|0
  • kafalar uyuşsun da yaş önemli değil tabi yinede yanına yakışmasıda lazım çok büyük durmuyorsa iyi bence

0|0
    0|0
  • bir insani reddetmeden önce iyice düsünün, belki karsiniza bir daha o kadar özel biri cikmayacak. Yas o kadar önemli degil bunu yasiniz 30 u gectiginde anlarsiniz.

0|0
    0|0
  • Bu ilerde sorun çıkartabilir.

Bundan 10 sene sonra sen 32 yaşında genç bi kadınken o 42 yaşlarında olucak.

Yani senin hayatına ayak uyduramayabilir. Senle gezemez, eğlenemez. Bu tür sorunlar çıkabilir.

0|0
    0|0
    • bende o yüzden karamsarım zaten...yani ilerisi için sorun olur diye düşünüyorum

• gezmek eglenmek yasla ilgili birsey degil, karakterle ilgili birsey. sevebileceginiz bir erkekse ve karakteri iyiyse bir sans verin, mutlu olma sansiniz yüksek. olgun erkek her zaman iyidir. Benim sevgilimde 9 yas büyük benden ve ben cok mutluyum

• Yaş ilerleyince eğlenmek gezmek biraz durağan olucak haliyle. Yaş ilerliyor.

Yükleniyor...