Barcelona devri bitti Bayern münih devri mi başladı arkadaşlar?

barcelona ne kadar ligte şampiyon olsada kral kupasından elendiler,clden elendi sayılırlar ama bayern ise tam tersi bütün kulvarlarda silindir gibi eziyor rakiplerini! sizcede barca devri bitip bayern devri mi başladı ?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 11

• yinemi bayern-barca kapışması :) hala madrid

0|1
    0|0
    • şuan en iyi takım onlar ondan yani :DD ama dünki real kafamı karıştırdı gerçekten :DD real'i çok severim ama kadrosunu biraz yetersiz buluyom :DD.

• bu kez kadro karşılaştırması yapmayacam saygı duyuyorum fikrine :)

• bak normalde hasta realliyim en sevdiğim çocukluk takımımdır ama mantıklı düşündüğümde biraz kadro olarak geride gibi geliyor bana :D:D.

• Bence bitti ve Bayern Münih devri geçen seneden itibaren başladı. Artık bayernin kadrosu tam oturmuş nitelikte. Kanatlar desen Ribery, Robben . Uçuruyorlar resmen takımı. Çok eziic oynuyorlar. Barca ise bildiğimiz o taktik hızlı pas. Ama rakipler artık bu taktiği çözdü. O yüzden yeni bir devir açıldı. Bayern Münih devri. İnşallah bi 5-6 sene sonra da GALATASARAY devri açılacak :)

0|0
    0|0
  • barselona öyle bi iki maçla devir kapatacak takım değil. bi bakarsın bayernle oynarlar. ribery robbene topu göstermezler. her takımda olduğu gibi bazı maçlarda form düşüklüğü olabilir. sadece öyle bi geçiş dönemi yaşıyorlar. milan maçının rövanşı çok farklı olacaktır.

0|0
    0|0
    • real maçında sahada yoklardı.

• bence almanya ligide çok kaliteli,bütün maçları zevkli ama ispanyadaki bütün maçlar zevkli değil real sempatizanıyım ama öyle.

• en zevkli maçlar ingilterede zatende.. dünyanın en iyi takımı bir kaç yıl daha barselona olur. yani xavi ve iniesta futbolu bırakana kadar en iyi barcelona ;)

• benim anlamdıgım su millet nie messi ronaldo kavgası yapıo 2 side dünyanın en iyi oyuncuları ama bizine bundan bizim oyuncumuz olmadan

0|0
    0|0
  • Real Madrid taraftarı olarak diyorum ki, bir Milan bir RM mağlubiyeti ile Barca devri bitmez.Haksızlık etmeyin :)

0|0
    0|0
  • Madrid forever..

0|0
    0|0
  • bu gs taraftarı varken sinemaya komedi filmine gitmeye gerek yok:))yemin ederim komedi bunlar ya:D

0|1
    0|1
  • olmaz öyle şey

0|0
    0|0
  • iki maç ile devir kapanmaz.

0|0
    0|0
  • futbol basit bir oyundur ve sonunda hep almanlar kazanır

(gary lineker)

0|0
    0|0
  • Daha erken.Şampiyonlar ligini kimin alacağını bi' görelim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...