Kızlaar! Aldığınız ilginç bir çıkma teklifi var mı? Baylar sizin de aldığınız ilginç bir cevap var mı?

kızlaar! Aldığınız ilginç bi çıkma teklifi var mı? Baylar sizin de aldığınız ilginç bi cevap var mı?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• evet bi cevap var..ben lezbiyenim:))

0|0
    0|0
    • kötü olmuş o :D

• şaka değil gerçek tamam direkt bunu demedi ama arkadaşına dedirti:)bi gece 3 ümüz bi yere gittik rakı içerken bu lavobaya gitti arkadaşı kız tabi dediki sevgilimden uzak dur:))

Erkekler Ne Diyor 11

• Yıllar sonra (12 yıl) facebook okul grubu sayfasında lise yılları tabi platonik olarak sevdiğim kızı gördüm. Ekledim ve mesaj yazdım beni hatırladın mı gibisinden.. Okul grubu sayfasında görünce tabi kabul etti. sonra laf lafı açtı okul anılarını tazeledik :) Msn de dedim ki senin tanıdığın birini lisedeyken çok seviyordum ilk aşkımdı dedim. Malum kızlar meraklıdır .) Tam konunun ortasında çıkmam gerekiyor dedim pat çıktım. Meraktan tlf mesaj atıyor kimdi.. Aynı ilçedeyiz haberim yok off 12 yıl geçmiş! Hala çok güzel bu arada .) Msj yazdım tamam bunu yüz yüze konuşalım.. Oky dedi..

Ertesi gün buluştuk.. Anlattım şöle seviyodum şiir yazıyodum işte lisede okulda çekilen fotosunu sınıftan çaldım felan.. Meraktan delirdi! :D İşin güzel yanı yıllar önce lisede çekilen saçma sapan fotolar vardı onu çalmıştım sınıflarından ve hala saklıyordum. Dedim elini açar mısın? açtı avucuna lisedeki fotosunu koydum ve o kız sendin dedim! Hala çok güzelsin hala o günkü gibi tertemiz bir kalbin var. Çekindim söyleyemedim ama ilk aşkım sendin platonikte olsa.. Tabi resmin ve olayın şokunda :D Dedim bu sefer beraber devam edelim tek çok acı veriyor hatırlıyorum dedim sadece başını sallayabildi :D

0|0
    0|0
    • eski türk filmleri gibi olmuş :D

• Her seven kavuşsaydı aşk diye bir şey olmazdı lafı geldi aklıma.. Hayırlısı diyip geçiyoruz napalım.. Aşk başka şey! Allah herkesin başına versin ama ayrılık kısmını hep es geçsin inş

• amin

• ben kızı toplantı salonuna indirdim o sırada dersanenin güvenligi etem abi geldi etem abi çık git dedim vurdu kapıyı çıktı :D

çektim tutum eline tuğçe senin seviyorum dedim kekelemeye başladı kız heycandan neyimi sevdin benim falan filan konusurken eve bırakcam kızı tam kapıyı bi açtım toplantı salonunun ethem abi bizim bebeler arka arkaya dizilmiş kapıyı dinliyolar :D:D

0|0
    0|0
  • "asktir ordan beyaa" oldu.

0|0
    0|0
  • utanmak tan hiç çıkma teklif edemedim

0|0
    0|0
  • Evet kızın birine teklif etmiştim oda bana biz seninle demişti. Gerisini unuttumu ne yaptı anlayamadım. Öyle ayrıldık

0|0
    0|0
  • Biz çıkma teklifi alamaz mıyız ?

0|0
    0|0
  • yok malesef

0|0
    0|0
  • ben insanlardan hoşlanıyorum dedi :) hoşuma gitmişti üniversitenin ilk yılında o kızı gerçi sonra 3-4 ay hırs yaptım sonra hayvan gibi... neyse :)

0|0
    0|0
  • Benimle çıkar mısın? dedi :O

0|0
    0|0
  • ben genelde evlilerden tek gecelik teklif alıyorum

0|0
    0|0
    • ne iş yapıyon kardeş sen töbe ya

• kızlar genelde ilk teklifi reddeder

erkek arkadaşımın sürekli bir sözü vardı.teklif gelirse reddederim.çünkü başka kızlarında ilgisini çekerim daha iyi teklifler gelir popülerliğim artar demişti.

beynin güzelmiş kardeşim dedim :)

0|1
    0|0
    • arkadasinin kafasi iyimış :D

• tip bende yok o benden daha iyi .D bende başlıyorum zaten adonis kas ve geniş omuz yapma amacım var hava için değil tabiki onun amaç o ben sevdiğim istediğim için yapacağım :)

• tamam :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok ilginç birşey değil ama radyodan dj e anons ettirerek çıkma teklifi eden oldu :)

0|0
    0|1
    • cevap?

• bende Kimseyle çıkmayı düşünmüyorum demiştim zaten onun öyle yapmasının amacıda bana kabul ettirmekti herkez duysun die falan yapmıstı :))

• direk sormadı kız arkadaşına söyledi. laf şu " git bir sor gönlü varmı?"

0|0
    0|1
    • öylelerini de anlamıyorum ki ben öyle yapanlara gelsin kendi sorsun diyorum

• ya bi kahve içebilir miyiz? demek çok mu zor

• Bir kavhe içebilir miyiz? :)

• sıradan teklifler

0|0
    0|1
  • hepsi normaldi

0|0
    0|1
Yükleniyor...